چاپ بروشور2022-12-27T14:34:10+03:30

چاپ بروشور

 • چاپ از تک رنگ تا پنج رنگ

 • انواع مختلف تاخوردگی

 • از 2 لت به بالا

 • ابعاد دلخواه

 • انواع مقوا و کاغذ

 • خدمات پس از چاپ متنوع

بروشور

بروشور چیست

شاید دقت کرده باشید که همواره درون جعبه محصولاتی که خریداری می‌کنید دفترچه کوچکی (کاغذی که به روش خاصی تا شده باشد) وجود دارد که اطلاعاتی را در خصوص محصول، نحوه استفاده و سایر موارد مورد نیاز به شما می‌دهد. این دفترچه همان بروشور محصول است.

بروشور گلاسه
یکی از بهترین راه‌ها برای معرفی محصول به مشتریان چاپ بروشور تبلیغاتی است چرا که هزینه تهیه آن‌ها نسبت به سایر روش‌های بازاریابی کمتر بوده با این حال بازدهی بالایی دارند. با استفاده از بروشور می‌توانید با مشتری خود تعامل داشته باشید و محصول تولیدی‌تان را به راحتی توضیح دهید.

بروشورها در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند. بروشور تبلیغاتی یکی از این دسته‌بندی‌ها است که میتواند به فروش محصول و خدمات مورد نظر شما کمک کند. طراحی و چاپ بروشور تبلیغاتی پروسه‌ای تخصصی است که باید توسط گروهی حرفه‌ای صورت بگیرد.

برای چاپ بروشور تبلیغاتی خود می‌توانید با گروه تخصصی روتا همکاری داشته باشید. بروشورهای تولیدی توسط گروه تخصصی ما در انواع مختلفی از بروشورهای سه لت، بروشورهای با زاویه قائمه و بروشورهای با قالب خاص هستند که در هر اندازه‌ای قادر به تولید آن ها هستیم.

شرکت تخصصی ما می‌تواند در هر تعدادی بروشور مورد نظر شما را تولید کند. هم چنین دستگاه‌های حرفه‌ای موجود در چاپخانه ما میتواند این بروشورها را در رنگ‌های مختلف چاپ کند. مهم نیست که در کدام شهر هستید می‌توانید بروشورهای سفارشی خود را از طریق پست مستقیم و یا تیپاکس دریافت کنید.

استعلام قیمت چاپ بروشور

 • تحریر 70 گرم
 • تحریر 80 گرم
 • گلاسه 100 گرم
 • گلاسه 120 گرم
 • گلاسه 135 گرم
 • گلاسه 150 گرم
 • گلاسه 170 گرم
 • گلاسه 200 گرم
 • گلاسه 250 گرم
 • گلاسه 300 گرم
 • کاغذ کرافت
برای چاپ بروشور تبلیغاتی معمولا از کاغذهای نازک استفاده می‌شود تا در خط تا و تا کردن جهت گذاشتن داخل بسته بندی مشکلی بوجود نیاید.
 • سایز A4 با ابعاد cm 21×29.7 در لت بندی 2 لت و 3 لت
 • سایز A5 با ابعاد cm 14.8×21 در لت بندی 2 لت
 • سایز B5 با ابعاد cm 17.5×25 در لت بندی 2 لت
 • سایز B4 با ابعاد cm 25×35 در لت بندی 2 لت و 3 لت
 • سایز A3 با ابعاد cm 42×29.7 در لت بندی 2 لت، 3 لت و 4 لت
 • و سایز های سفارشی با لت بندی دلخواه مثل: ابعاد 66×22 در لت بندی 3 لت
 • سلفون مات
 • سلفون براق
 • یووی سیلندری
 • یووی موضعی
 • سلفون مات + یووی موضعی
 • طلاکوب، نقره کوب
 • برجسته سازی

برای مشاهده طرح های آماده بروشور به این صفحه مراجعه کنید.

گزینه های چاپ بروشور سفارشی:

با این که چاپ بروشور تبلیغاتی به نظر ساده می‌آید اما باید خاطر نشان کرد که این امر یک موضوع کاملا حرفه‌ای است که باید زیر نظر مجموعه‌ای باتجربه صورت بگیرد. مجتمع چاپ روتا یکی از حرفه‌ای‌ترین چاپخانه هاست که با استفاده از به روزترین روش‌های موجود می‌تواند بروشورهایی مناسب و با کیفیت برای محصول شما تولید کند.

درست است که بروشورها برای معرفی محصول تهیه می‌شوند اما به یاد داشته باشید که ظاهر و جنس بروشورها می‌تواند در ابتدا تاثیر عمیقی بر مشتریان بگذارد و ارزش محصول تولیدی شما را نشان دهد.

مجتمع چاپ روتا با برخورداری از بروزترین دستگاه چاپ افست قادر به چاپ بروشورهایی کاملا حرفه ای است که می‌تواند در میزان فروش محصول شما تاثیر به سزایی داشته باشد.

ظاهر بروشور میتواند ترکیبی از سلفون مات با پوشش یووی موضعی، با استفاده از رنگ‌های سیستم پنتون و یا دارای یک برش قالبی خاص باشد. احساس ایجاد شده توسط پوشش یووی موضعی یا یک برجستگی ظریف، پیغامی زیرکانه از کیفیت کار را به مشتری انتقال می کند. تعامل ایجاد شده درحین باز کردن تای یک لت از بروشور جذاب به شما این امکان را می‌دهد، تا این امر را که در هر مرحله کدام بخش از داستان شما به مشتری گفته شود، کنترل کنید.

بروشورها با روش‌های متنوعی می‌توانند نظر مشتریان را جلب کنند. در ادامه شما را برخی از این روش‌ها بیشتر آشنا می‌کنیم:

پوشش سلفون:

پوشش سلفون براق

شاید شما هم این تجربه را داشته باشید که بروشوری که دریافت کرده‌اید دارای جنسی متفاوت با کاغذ باشد. باید بگوییم که اینطور نیست. در واقع این بروشورها روی کاغذ چاپ شده‌اند اما پس از آن لایه‌ای از سلفون (براق، مات و یا مخملی) روی آن‌ها قرار گرفته و توسط حرارت و یا چسب به کاغذ چسبانده شده‌اند.

اما چرا باید این کار را انجام داد؟ پاسخ ساده است. زمانی که لایه‌ای از سلفون روی بروشور قرار می‌گیرد باعث می‌شود که محتویات داخلی آن از عواملی مانند پارگی، خیس شدن، آلودگی و سوختن در امان باشند هم چنین طراحی لوگو و نوشته‌های بروشور بهتر دیده می‌شوند.

گروه تخصصی چاپ روتا، پوشش سلفون را با دو تکنیک حرارتی و چسبی برای بروشورهای شما انجام می‌دهد.

برجسته سازی در چاپ بروشور:

شاید برایتان جالب باشد بدانید که ذهن انسان بیشتر چیزهایی را به یاد می‌آورد که علاوه بر دیدن، آن‌ها را لمس نیز کرده باشد. از این امر می‌توان برای ماندگاری محصول در ذهن مشتریان استفاده کرد. به این صورت که در بروشور تولیدی می‌توانید برخی از تصاویر، حروف و اعداد را به صورت برجسته چاپ کنید. این امر موجب می‌شود تا مشتری بتواند آن ها را لمس کند و بیشتر در خاطرش بماند.

چاپ بروشور با برش قالبی:

انسان‌ها همواره به دنبال خاص‌ترین‌ها هستند. خوب است بدانید که حتی در ساخت بروشور نیز می‌توانید خاص باشید. بروشورها اغلب در اندازه و فرم مشابهی تولید می‌شوند و این امر جذابیت آن‌ها را پایین می‌آورد. پس بهتر است که از برش‌های خاص استفاده کنید تا نظر مشتریان را جلب کنید.

گروه تخصصی روتا می‌تواند این طرح‌ها را در اختیار شما قرار دهد و یا حتی طرح منحصر به فرد شما را چاپ کند.

تعرفه قیمت چاپ بروشور

در خصوص تعرفه قیمت چاپ بروشور تبلیغاتی لازم به ذکر است که با توجه به ابعاد و روکش‌های پس از چاپ قیمت‌ها متفاوت بوده لذا جهت دریافت تعرفه و لیست قیمت با همکاران ما در دفتر، تماس حاصل فرمایید.

عوامل متعددی می‌تواند در قیمت یک بروشور موثر باشد که این عوامل عبارت‌اند از:

نوع مرکب

چاپ کلیه تراکت‌ها و بروشورها با 4 رنگ اولیه در قسمت رویی بروشور انجام می‌شود. طرف دوم را می‌توان با فرآیند 4 رنگ CMYK یا مرکب سیاه (Grayscale) نیز سفارش داد و یا خالی رها کرد. جوهرهای پنتون یا متالیک همچنین می‌توانند بر اساس نوع سفارش به کار روند. علاوه بر آن ما پوشش ورنی ماشین را به صورت رایگان و پوشش UV را با تخفیف ویژه بر روی کاغذهای گلاسه اعمال می‌کنیم.

پوشش‌های مایع باعث افزایش استحکام کاغذ در برابر سایش و خراش می‌شوند، درخشندگی بیشتری به کاغذ می‌دهند و بروشور را در هنگام ارسال پستی محافظت می‌کنند. پوشش UV گلاسه، لایه‌ای فوق‌العاده براق و محافظ ایجاد کرده و باعث ایجاد جلوه‌ای غنی در بروشور می‌گردد.

نوع کاغذ و هزینه ی چاپ بروشور

اولین چیزی که موجب تفاوت در قیمت بروشورها می‌شود نوع کاغذ به کار رفته در آن است. کاغذهای گلاسه حس ارزشمندی بیشتری دارند اما هزینه آنها نیز بالاتر است. عموما کاغذهای ضخیم‌تر بسیار گران هستند، با این حال همکاران ما به شما کمک می‌کنند تا کاغذی مناسب با بودجه و هدف خود انتخاب کنید.

کاغذ یک بروشور اهمیت زیادی دارد؛ چرا که کاغذ، تعیین کننده چگونگی تا خوردن یک بروشور است. به معنای واقعی کلمه، کاغذ، یکپارچگی ساختاری بروشور را تغییر می‌دهد.

تمام کاغذهایی که ما در چاپ روتا استفاده می‌کنیم در رده خود جزو برترین‌ها هستند. ما هرگز از کاغذهای ارزان قیمت و کم ارزش که نمی‌توانند جوهر را در خود نگه دارند، به درستی تا نمی‌شوند و یا استحکام کمی دارند، استفاده نمی‌کنیم. حتی اگر شما در انتخاب نوع بروشور گزینه‌ای مقرون به صرفه را انتخاب کنید، با این وجود ما در تولید آن از کاغذی باکیفیت مناسب استفاده خواهیم کرد.

سفارشی شدن و هزینه ی آن در چاپ بروشور

اضافه کردن موارد سفارشی مانند جوهر متالیک، روکش سلفون مات یا براق، برش قالبی، برجسته‌سازی، همگی بر هزینه سفارش شما می‌افزاید. برخی از آنها تاثیر بیشتری بر افزایش قیمت خواهند داشت، مانند برش قالبی و برجسته‌سازی که معمولا مستلزم این است که یک قالب مخصوص برای بروشور شما ساخته شود.

متخصصین چاپ مجموعه روتا به شما کمک خواهند کرد که راجع به استفاده از این گزینه‌های سفارشی تصمیم بگیرید. ما مایلیم تا بازاریابی شما نتیجه بخش باشد، بنابراین درصورتی که تصور کنیم موارد سفارشی تفاوتی در پیشرفت پروژه شما ایجاد نخواهند کرد، به شما گوشزد خواهیم کرد.

تعداد بروشورها

به دلیل اینکه بخش عمده هزینه‌های یک بروشور با چاپ افست مرتبط است، هرچه تعداد بروشور بیشتری چاپ کنید، هزینه شما به ازای چاپ هر بروشور کمتر خواهد بود. اگر تعداد زیادی بروشور را در یک نوبت چاپ کنید، برای شما کمی ارزانتر از زمانی خواهد بود که نصف آن تعداد را در دو نوبت چاپ کنید. بنابراین هر تعداد بروشوری که پیش‌بینی می‌کنید نیاز خواهید داشت به یکباره سفارش دهید (البته تعداد مورد نیاز خود را براساس مدتی که نیاز به تغییر محتویات داخل بروشور نیست، برآورد کنید.)

طراحی بروشور

می‌توانید خودتان بروشور را طراحی کنید

شاید شما هم ذهن خلاقی داشته باشید و بتوانید خودتان برای محصول تولیدی‌تان بروشوری را طراحی کنید. اما طراحی بروشور به سادگی کشیدن چند خط و تا کردن کاغذ نیست. با این حال نگران نباشید چرا که می‌توانید طرح‌های آماده و از پیش طراحی شده بروشورهای مختلف را در سایت ما بیابید. برای این امر کافی است به بخش “دانلود طراحی آماده” مراجعه کنید.

برای هدف خود طراحی کنید

طراحی و چاپ بروشور به این منظور صورت می‌گیرد که مشتریان با محصول شما آشنا شوند و به گونه‌ای با آن در تعامل باشند. برای این امر بهتر است تا به جای استفاده از بروشورهای ساده از بروشورهایی با طراحی خلاقانه استفاده کنید. این طراحی‌ها می‌توانند پیچیده و هنری باشند تا مشتری برای خواندن آن وقت صرف کند.

با توجه به هدفی که از توزیع بروشورهایتان دنبال می‌کنید نسبت به انتخاب طرح آن اقدام کنید.

طرح ها و تاخوردگی ها

همانطور که گفتیم بروشورها در انواع مختلفی تولید می‌شوند که هر کدام هدف مناسبی را دنبال می‌کنند.

برخی از انواع بروشور به شرح زیر است:

 • دو لت
 • صلیبی
 • دروازه ای (باز یا بسته)
 • پله پله
 • آکاردئونی
 • تای Z شکل (Z-fold)
 • رولی (Barrel Roll)
 • موازی دوبل
 • تای ماری شکل
بروشور 2 لت

2 لت

بروشور 3 لت

3 لت

بروشور دروازه ای

دروازه ای (باز یا بسته)

بروشور آکاردونی

آکاردئونی

بروشور

صلیبی

بروشور چهاررنگ

موازی دوبل

چه چیزهایی باعث شاخص شدن یک بروشور می شود؟

تاخوردگی های ویژه و خاص در چاپ بروشور:

نکته‌ی جالب و قابل توجهی که در خصوص بروشورها وجود دارد این است که می‌توانید مسیر معرفی محصول‌تان به مشتری را کنترل کنید. مشتری این مسیر را از طریق لت‌های بروشور دنبال میکند و وارد داستان شما میشود. ساده‌ترین مدل بروشورها همان بروشورهای سه لت هستند چرا که تا کردن آن ها بسیار راحت است. اما مدل‌های متنوع دیگری مانند بروشورهای دو لت و آکاردئونی نیز موجودند که چاپ روتا قادر به تولید آن‌ها نیز هست.

بروشورهای به شکل پاکت پستی:

دوست دارید کار خود را به شهرهای دیگر گسترش دهید اما هزینه پاکت پستی برای شما گران تمام می‌شود؟ راه حل این مشکل در دستان ما است.

بروشورهایی به شکل پاکت پستی طبق استاندارد پستی ایران موجود هستند که دیگر نیازی به قرار گرفتن درون پاکت پستی ندارند و هزینه کمتری برای شما ایجاد می‌کنند. در این بروشورها آدرس شما به صورت صحیح و توسط چاپ افست چاپ می‌شود.

بروشورهای با ابعاد سفارشی:

ابعاد بروشور نیز مانند فرم بروشور می‌تواند متفاوت باشد. این مورد بستگی به نظر شرکت تولیدکننده دارد. در این مورد هیچ محدودیتی وجود ندارد.

مرکب های سفارشی:

گاهی اوقات یک نوشته ظریف‌تر تاثیر بیشتری نسبت به یک نوشته پرزرق و برق دارد. استفاده از سیستم رنگ پنتون، مرکب‌های متالیک و یا جوهرهای معطر می‌تواند یک خلاقیت درجه یک به بروشور اضافه می‌کند که باعث می‌شود بروشور مورد توجه قرار گرفته و در خاطر افراد بماند. همچنین می‌توانید پوشش UV موضعی را به بروشور خود اضافه کنید تا روی قسمت‌هایی از طراحی که مایلید در ذهن افراد باقی بماند تاکید کنید. علاوه بر این می‌توانید از آن برای متمایز نمودن نام شرکت و یا محصول خود با صرف هزینه کمتری نسبت به خدمات دیگر پس از چاپ استفاده کنید.

روکش های خاص بروشور:

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم روکش بروشورها می‌تواند پوششی از سلفون داشته باشد که به صورت مات، براق و یا مخملی تهیه شود. یکی از کاربردهای روکش مات این است که افراد می‌توانند در بروشور یادداشت بگذارند. روکش براق موجب می‌شود که نوشته‌ها و لوگوی شرکت بهتر دیده شود و از آلودگی و خرابی ایمن بماند.

بازاریابی با بروشور

پس از آنکه طراحی بروشور خود را به اتمام رساندید باید به صورت صحیحی اقدام به توزیع آن‌ها کنید تا بیشترین سود را به دست بیاورید. در ادامه شما را با روش های صحیح بازاریابی بروشورهای تبلیغاتی آشنا می‌کنیم.

هدف خود را در چاپ بروشور تعریف کنید:

بازاریابی یا اقدام خاصی را هدایت می‌کند (مثلا افراد را ترغیب می‌کند تا برای مشاوره با شما تماس بگیرند، وارد وب سایت شما شوند، به شرکت شما سفارش دهند و …) و یا در تلاش است تا درخصوص برند یا شرکت شما اطلاعاتی را به دیگران ارائه دهد.

به این فکر کنید که از بازاریابی چه انتظاری دارید؛ سپس بروشور را پیرامون این انتظار طراحی کنید. بروشورها می‌توانند به روش‌های جالب و پیچیده‌ای تا بخورند. این تاخوردگی‌های جذاب همگی تفاوت ایجاد می‌کنند؛ زیرا هنگامیکه فردی بروشور شما را زمان طولانی‌تری در دست بگیرد، عمیق تر با آن درگیر شده و بهتر آن را به خاطر می‌آورد.

سادگی را در طراحی بروشور خود رعایت کنید:

حتما شنیده‌اید که می‌گویند زیبایی در سادگی است. باید بگوییم این امر در بروشورهای تبلیغاتی نیز صدق می‌کند. هیچکس دلش نمی‌خواهد برای پیدا کردن شماره تماس شما یک معما را حل کند پس یک راه تماس ساده، واضح و عملی در اختیار مشتری قرار دهید. اما این امر را مستقیما از مشتری نخواهید. جوری عمل کنید که مشتری احساس کند خودش برای این کار ترغیب شده و تصمیم گرفته است.

با این حال به گونه‌ای عمل کنید که مشخص باشد مشتری از طریق بروشورهای شما با محصول آشنا شده و تماس گرفته است این امر در تحلیل میزان موفقیت شما در چاپ بروشورها کمک خواهد کرد.

طراحی باید واضح بوده و خواندن متون آن به سهولت انجام شود. بروشور یک ابزار است و خواندن آن نحوه استفاده از این ابزار است. آیا شما از یک مته برقی که روشن شدن آن 10 دقیقه به طول می‌انجامد استفاده خواهید کرد؟ چرا فردی بروشوری را بخواند که مطالب مهم آن بین انبوهی از گرافیک‌های اضافی پنهان شده است. پیام خود را در حداقل متن ممکن خلاصه کرده و از تصاویر و گرافیک ها برای الهام بخشیدن استفاده کنید.

منافع یا ویژگی ها؟

اساتید بازاریابی معتقدند که هرگز با تکیه بر ویژگی‌ها (که معمولا راجع به مزایای محصول و پیشنهادات است) تبلیغات خود را رهبری نکنید. بلکه بر این موضوع تمرکز کنید که محصول شما چگونه باعث بالا رفتن کیفیت زندگی مشتریان شما می‌شود. بروشورها دارای لیست ویژگی هستند. اگر نیازمند یک روش سریع و موثر برای به رخ کشیدن ویژگی‌های محصول خود هستید، بروشور این امکان را به شما خواهد داد. با تبلیغ منافع محصول خود پیش بروید و با تمرکز بر آن بازاریابی خود را انجام دهید.

چاپ بروشور خود را قابل ارزیابی کنید

اگر در طراحی و چاپ بروشور خود هدیه، آدرس اینترنتی و یا شماره تلفن دارید، آن را کاملا به بروشور مورد نظر اختصاص دهید تا متوجه میزان بازخورد بروشورهایتان شوید.

نکته جالب در مورد بازاریابی نوشتاری این است که هنگامی که چیزی را به جهان ارائه می‌کنید، نمی‌دانید کجا به پایان خواهد رسید. ممکن است شما تماس‌هایی از اشخاصی داشته باشید که هرگز جزء دامنه مخاطبان شما نبوده‌اند.

در برند خود یکپارچگی ایجاد کنید

در کلیه عناصر بازاریابی خود از رنگ‌ها، لوگوها، شعارها و سایر عناصر ظاهری به کار رفته در طراحی برند اصلی استفاده کنید. طراحی و چاپ بروشور تبلیغاتی خود را با ظاهری بسیار متفاوت از آنچه پیش از آن انجام داده‌اید، طراحی نکنید و لوگوی استاندارد کسب و کار خود را برروی بروشور درج کنید. ایجاد یکپارچگی در برند، شناسایی آن را برای مشتریان بالقوه ساده‌تر کرده و باعث می‌شود تا بعدها در هنگام خرید، شما را آسان‌تر به یاد بیاورند.

به چند تعداد چاپ بروشور نیاز دارید؟

این سوالی است که بدیهی به نظر می‌رسد؛ اما به هرحال پیش از سفارش باید بدانید که چه تعداد بروشور نیاز دارید. هرچه تعداد بیشتری سفارش دهید، قیمت آن کمتر خواهد بود. پس دقت کنید که کمتر از نیاز سفارش ندهید. به همین ترتیب بیش از نیاز خود نیز سفارش ندهید؛ به خصوص اگر بروشور شما مربوط به مدت زمان محدودی (مانند نمایشگاه یا فروش ویژه) بوده و یا مکان مناسب برای نگهداری حجم زیادی از بروشورها در اختیار ندارید.

آخرین مقالات طراحی و چاپ بروشور

سوالات رایجی که اغلب درخصوص چاپ بروشور پرسیده می شود:

رایج ترین سایز بروشور 21 در 29.7 سانتیمتر است که اغلب به صورت یک بروشور سه لت تاخورده می باشد. سایز رایج دیگر 21 در 35 سانتیمتر بوده که به صورت 4 لت تا می خورد. همچنین سایز 28 در 42 سانتیمتر از وسط تا می شود که درنهایت به صورت دو برگ 21 در 28 سانتمیتر دیده می شود. سایز بزرگ 28 در 63 سانتیمتر نیز معمولا به صورت سه لت 21 در 28 سانتمیتر تا می خورد.

ما به شما کمک می‌کنیم تا بروشور خود را در هر سایز و هر شکلی که در نظر دارید، سفارش دهید. در حقیقت، ما ترجیح می دهیم تا بروشورهایی با سایزهای غیر معمول و جذاب تهیه کنیم؛ چراکه این امر به ما کمک میکند تا آن چه را که میتوان انجام داد بهتر درک کنیم.

روش های زیادی برای تا کردن بروشور وجود دارد که می توان به کمک آنها فرمتهای جذابی را برای ارائه ی اطلاعات خلق نمود. بجز بروشورهای دو یا سه لت که بسیار متداول هستند، بروشورهای  آکاردئونی، مدل های باز یا بسته ی دروازه ای، بروشورهای تاخورده و سپس سه لت شده، بروشورهای دارای تای موازی دوبل و نهایتا بروشور 4 لت نیز از سایر انواع رایج بروشور هستند. همچنین انواع مختلفی از تا یا طرح قالب خورده نیز وجود دارد، به شکلی که در آن قاب ها در ابعاد مختلفی بوده و ظاهری مبهم و در عین حال بسیار هنری وچشم نواز خواهند داشت.

مشتریان 70٪ بیشتر احتمال دارد چیزی را که به صورت چاپ شده دیده اند به یاد بیاورند؛ ضمن اینکه بروشورها یکی از مقرون به صرفه ترین راهها برای چاپ پیام و تبلیغات شما می باشند.

اصطلاح بروشور در واقع به طیف وسیعی از مدلهای چاپی اشاره دارد. بروشورها ابزار بازاریابی چاپ شده ای هستند که به منظور ایجاد دارای لت های تا شده می باشند. هر قاب، وجه جدیدی برای در برگرفتن پیامهای بازاریابی شما است. بروشورها همچنین با نام های زیر نیز خوانده می شوند:

 • تراکت ها
 • جزوات
 • رساله های چاپی
 • کاتالوگ

بروشورها می توانند تقریبا برروی هرنوع کاغذی به چاپ برسند: از کاغذهای نازک بدون روکشو یا روکش دار براق گرفته تا کاغذهای با روکش بسیار ضخیم که هنگام تاشدن، یک بروشور بسیار سفت و محکم ایجاد میکنند. کاغذهای استاندارد ما در ادامه لیست شده اند، اما توجه داشته باشید که تنوع زیادی در انتخاب کاغذ بروشور وجود دارد که شامل کاغذهای گلاسه ، تحریر ، کرافت و فانتزی نیز می باشد. کاغذهای خاص برای کاربردهای ویژه بهتر عمل می کند، بنابراین حتما با متخصصین ما برای انتخاب مناسب ترین کاغذ جهت پروژه ی بخصوص خود مشورت کنید.

روشهای زیادی برای چاپ و روکش کردن یک بروشور سفارشی وجود دارد که شامل برش قالبی، نقش برجسته، پوشش سلفون، پوشش ورنی ماشین (که انجام آن توسط مجموعه ی ما بدون صرف هزینه ی بیشتر امکان پذیر است)، مرکب های متالیک و پنتون، جوهرهای معطر، پوشش یووی و… می باشد.

قطعاً؛ یک بخش کوچک و یا حتی کل قاب (لت) این امکان را خواهد داشت که به راحتی کنده شود. این یک روش فوق العاده برای مواقعی است که کوپن های تخفیف، بلیط، و یا مشوق ها (هدایا)  دیگری را در بروشور خود قرار داده باشید تا مردم را به تعامل و بازدید از کسب و کارخود رهنمون کنید. درحالیکه قسمت مورد نظر قابلیت جداشدن دارد، بخش عمده ای از بروشور برای مراجعات آینده نگاه داشته خواهدشد. ما حتی می توانیم بخش هایی به شکل کارت ایجاد کنیم تا مشتریان این امکان را داشته باشند که آنرا از طریق نامه به شما بازگردانند. با این روش شما خواهید فهمید که بازاریابی تان تا چه میزان موثر بوده است.

بله؛ در صورت رعایت استانداردهای سازمان پست ایران در انتخاب ابعاد، ضخامت، محل نوشتن آدرس و زبانه این امکان وجود دارد. این یک روش کاملاً اقتصادی برای ارسال بروشورها است که به هیچ پاکت نامه ای نیاز نداشته و پیام یا تبلیغات شما در معرض دید قرار دارد. ما دارای متخصصین نامه نگاری اختصاصی هستیم که مستقیما با ادراه پست همکاری دارند تا برای شما این اطمینان حاصل شود که بهترین تجربه ی ممکن را ازطریق پست مستقیم خواهید داشت. برای دریافت اطلاعات دقیقتر درخصوص الزامات آن با همکاران ما تماس بگیرید.

ما دارای قالبهای طرحبندی شده برای بروشورهای با ابعاد استاندارد و تاخوردگی های رایج هستیم. درخصوص ابعاد و تاخوردگی های خارج از این استانداردها با ما مشورت کنید.

البته، ما طراحان با تجربه ای داریم که یک به یک با شما در این زمینه همکاری میکنند تا بهترین بروشور ممکن را برای کسب و کار خود تهیه کنید. نرخ ما نیز معقول است لطفا به صفحه تعرفه قیمت طراحی سری بزنید.