وابلر به معنی فرد یا چیزی است که می جنبد و تکان می خورد.

معنی لغت نامه ای، دقیقا همان معنی مورد نظر است. وابلر ها، محصولاتی هستند که قسمتی به شکل  نواری پلاستیکی دارند که می توان آن را تقریبا روی هر سطحی نصب کرد و کارتی در قسمت دیگر آن چسباند. زمانی که به جایی نصب شوند، شروع به تکان خوردن، می کنند.

این محصولات را می توان روی قفسه ها، پیشخوان، میز، در و هر جایی که دوست داشته باشید به چشم بیاید، نصب کنید تا جلوی مشتری ها تکان بخورند.

این نوارهای جذاب پلاستیکی، به گونه ای طراحی شده اند که داخل ریل مخصوص قیمت ها،  با اندازه ی استاندارد  3.8 سانتی قرار بگیرند. این محصولات مثل زبان قفسه ها عمل می کنند. وقتی تکان می خورند، توجه فردی که از کنارشان رد میشود را جلب می کنند. وقتی به جلو و عقب تکان می خورند، پیامشان را به اطراف  می فرستند.

نمونه کار وابلر

این وسیله اندازه های متفاوتی دارد. حتی می توانیم اندازه اش را طبق سفارش مشتری و بر اساس نیاز او، تغییر دهیم.

  • کوچک: 7/6×10
  • متوسط:10×14
  • بزرگ:7/6×21

نمونه کارهای چاپ دنگلر و وابلر

چاپ دنگلر

بیش از 50 سال است که “گروه آلیسون”  تلاش کرده که بهترین کیفیت محصولات وابلر و دنگلر را در اختیار مشتریان بگذارد و خدمات مشتریان را که به نظرمان مهم ترین بخش ارتباط با مشتریان است، به خوبی حفظ کند. اگر می خواهید محصولتان شناخته شود و مشتری ها به دنگلر و وابلر تان توجه کرده و جذب برندتان شوند و در نهایت محصول شما را خریداری کنند، باید بدانید که دنگلر و وابلر مورد استفاده تان، بیانگر تصویری از محصول شماست و گاهی تنها فرصت فروش، جذب مشتری در فروشگاه یا رویدادی ست. بنابراین استفاده از دنگلر یا وابلری استثنائی ، جذاب و ماندگار باشد.

“گروه آلیسون ” دنگلر یا وابلر هایی طراحی می کند که به محصولتان ظاهری تک و استثنائی که انتظارش را دارید، می دهد. دنگلر ها و وابلر هایی که تولید می کنیم به این صورت هستند که برای تعداد زیاد به صورت چاپ سنگی یا لیتوگرافی و برای تعداد کم با چاپ دیجیتالی آماده می شوند و می توانیم به هر شکلی که بخواهید ، برش بزنیم.

به ما فرصتی بدهید تا دنگلر یا وابلر مورد نیاز شما را آماده کنیم و بدانید که پشیمان نمی شوید. تصاویری که اینجاست، مربوط به محصولاتی است که قبلا آماده کرده ایم. امیدواریم که این تصاویر درک صحیحی از توانایی های ما ارائه کنند.