ست ادرای چیست؟

در تمامی ادارات، شرکت‌ها، سازمان‌ها و… برای طی روادید مرتبط با شرکت نیاز به چاپ سربرگ، پاکت نامه و سایر ملزومات مرتبط با شرکت احساس می‌شود. به این سربرگ ها و پاکت های نامه که مخصوص هر شرکت است “ست اداری” گفته می‌شود. چاپ ست اداری می‌تواند از طریق چاپ افست و یا دیجیتال انجام شود.

از سربرگ‌ها گرفته تا کارت‌های ویزیت، ست اداری برنددار می‌­تواند مکاتبات شما را با مشتریان شخصی‌­سازی کند. اگر شما میزبان رویداد می‌شوید، یا قرار ملاقات با مشتریان خود را ترتیب می­‌دهید، ست اداری شخصی­‌سازی شده برگشت مشتریان شما را تضمین خواهد کرد. با چاپ ست اداری با کیفیت، ویژگی های بصری برند خود (شامل لوگو، رنگ، تایپوگرافی و …) را در همه مکاتبات قرار دهید.

بسادگی طرح‌های خود را برای ما ارسال کنید و جان گرفتن نوآوری‌های خود را تماشا کنید. افزون بر این، با تحویل فوری، ست اداری مورد نیاز شما می­‌تواند بسرعت در کنار شما باشد. و برای جلسه بزرگ بعدی آماده شوید.

بیشتر اینگونه ملزومات اداری تبلیغاتی، نقش بسیار حیرت‌­آوری در تماس مثبت با مشتریان و شرکای تجاری، ایفا می‌­کنند. بنابراین چاپ این ملزومات بصورت حرفه­‌ای با آرم شما بسیار اهمیت خواهد داشت. با انواع گسترده محصولات در چاپخانه‌ی ما، می­توانید کل سازمان خود را با ابزارهای مهم کار و بازاریابی- از کارت ویزیت گرفته تا پدهای رومیزی تجهیز کنید.

انواع ملزومات اداری قابل چاپ توسط روتا پرینت

انتخاب روتاپرینت برای کسب وکار خود

خدمات چاپی ما نه تنها پاکت نامه­‌ها، سربرگ‌ها و یادداشت‌های چسبی را به شما ارائه می­دهند. بلکه می­توانید بسته تصویری کامل و حرفه­‌ای از کسب وکار سفارش دهید که اعتماد را در مشتریان و شرکای تجاری شما بوجود خواهند آورد. تبلیغات و ابزار تجاری کاملا هماهنگ، تصویری تمیز، منظم و ساختار یافته ایجاد می­‌کنند که اثر مثبتی بر میزان درک از محصولات یا خدمات شما نیز دارد.

روتا پرینت انتخاب گسترده اندازه­‌ها، قالب‌ها، کاغذ و گزینه­‌های نهایی برای پدهای یادداشت چاپی، نامه‌­ها، اسناد، کلاسورها و پوشه­‌ها را به شما ارائه می­دهد. بدلیل پردازش دقیق ما و امکان تهیه دقیق ابزار تجاری مناسب برای شرکت، پایه و اساس مناسبی برای مکاتبات حرفه‌­ای شرکتی دریافت می­‌کنید.

آنچه که ما در انتخاب گسترده­ ابزار توسعه کسب و کار ارائه می­دهیم، اهداف زیادی را پوشش می­دهند. در اینجا فقط چند نمونه را ذکر می­کنیم:

  • مکاتبات کسب و کار (سربرگ‌ها، پاکت نامه‌­ها)
  • با طرح سازمانی خود چاپ کنید (سربرگ‌ها، پاکتهای بسته­‌بندی، جعبه ها)
  • ابزار آموزشی (پوشه­‌های ارائه، کلاسورها)
  • یادداشت‌های شخصی و یادداشت­‌برداری در جلسات (دفترچه‌­های یادداشت، پدهای نوشتاری)
  • هدایایی برای مشتریان، متقاضیان، شرکای تجاری (تقویم­نامه­‌ها، یادداشت‌های چسبی)
  • گردآوری ابزار اطلاع‌­رسانی (پوشه­‌های ارائه، بروشورها)
  • تجهیزات محل کار (کلاسورها، پدهای رومیزی، دفترچه‌­های یادداشت)

همچنین چاپ ست اداری کسب و کار نقش زیادی در نمایشگاه­‌های تجاری و نمایشگاه‌­های آثار هنری – برای تبلیغ کسب و کار؛ برای ایجاد یا بهبود تصویر یا برند تجاری خود دارند. یادداشت‌های چسبی، پدهای نوشتاری یا تقویم، هدایای رایجی در جلسات تجاری و فروش هستند و در هر رویدادی واجب و ضروری هستند.

نمونه های چاپ شده

نکاتی برای طراحی ست اداری

همانطور که قبلا گفته شده، گزینه­‌های زیاد ابزار اداری ما فراتر از سربرگ‌های استاندارد و پاکت‌­نامه­‌ها هستند: قالب‌ها متعدد و گزینه­‌های نهایی­‌سازی برای انتخاب از میان آنها داریم. برای مثال، می­توانیم کارت‌های ویزیت شما را با پوشش یو وی موضعی یا لمینیت تکمیل کنیم. حتی در نسخه­‌های جلد کاغذی و جلد مقوایی و البته در قالب استاندارد معمولی بدون جلد، یادداشت‌های چسبی را ارائه می­دهیم. الگوهای چیدمانی ما به شما کمک می­کند تا چاپ‌های خود را طراحی کنید. الگوهای چاپی رایگان روتا پرینت در دسترس همه محصولات تجاری قرار دارد.

شرکت خود را به صورت حرفه­‌ای و متمایز ارائه کنید

تصویر شرکت یکی از ارکان مهم کسب و کار موفق است. اجرای مستمر طرح شرکت در تمام زمینه­‌های کسب و کار شما، پیامی ارسال می­کند که حرفه­‌گرایی، اعتماد و اطمینان را منتقل می­کند. روتا پرینت، یکسان­سازی تمام ارتباطات تجاری شما را برای ارائه شرکت خود به روش ساختاری ساده و مشخص- و با شخصیتی متمایز آسان می­سازد.

طراحی ست اداری

با نظارت منظم و اغلب مشاهده نقاط ضعف در نتیجه آن، ست اداری می­تواند روشی ماهرانه و در عین حال بسیار موثر در عبور دادن پیام شما باشد. لیست‌های خرید، سربرگ‌ها، برگه‌­های معرفی و کارت‌های ویزیت، ابزار مهم موجود در قفسه به عنوان بخشی از راهکار کلی مکاتبات هستند.

اولین اثرات آن

تصور کنید که اخیرا با یک مشتری خوبی مکالمه طولانی داشته­‌اید و فروش تقریبا قطعی شده است.

آنها می پرسند، “آیا می­توانم کارت ویزیت شما را داشته باشم؟”، که شما تقریبا با لحنی پوزش­‌خواهانه یک تکه پاره و زشت از کارتی بی­دوام را تحویل می­دهید. کار سخت انجام نشده؟ از این بابت می ترسید – طراحی ست اداری کسب و کار شما باید به اندازه شما و شرکت شما حرفه­‌ای باشد و یا اینکه همیشه ناامید خواهید بود.

شجاعت متفاوت بودن را داشته باشید

اگر یک سربرگ را دیده باشید، پس همه آنها را دیده‌­اید، اما نباید اینگونه باشد.

با داشتن جسارت در طراحی ست اداری خود می­توانید مشتریان بالقوه  اختیار کنید و هنگام دریافت ایمیل مستقیم شما یادداشت­‌برداری کنید. مشاغل هر روزه ایمیل‌های زیادی را دریافت می­کنند، پس مطمئن باشید که مال شما با مهارت در بالای انبوه پیام‌ها قرار می­گیرد و توجه شما را بخود جلب می­کند.

آن را با جنس خوب عرضه کنید

ناگفته نماند که بسیاری از کسب و کارها از لحاظ بودجه در مضیقه هستند و یکی از اولین مواردی که باید به آن بپردازند، ست اداری است. بله، چاپ روی کاغذهای نازک، ارزان­تر است، با این حال، این کار، شرکت شما را نزد رقبا به چه شکل ارائه خواهد کرد؟

فرضیه این است که کسب و کار شما به سختی در حال پیشرفت است. در صورت امکان، سعی کنید از بهترین ملزومات موجود استفاده کنید، زیرا ست اداری ارزان قیمت می­توانند بسیار پرمعنی باشد و سیگنال نامناسبی را به رقبا ارسال کند. اجازه دهید طراحان مجتمع چاپ روتا به شما کمک کنند تا طراحی ست اداری خود را ارتقاء دهید.

کارهای خود را با برند انجام دهید

شرکت‌ها بطور شایسته اقدامات بازاریابی خود را بر فعالیت آنلاین و آفلاین با میزان اثرگذاری بالا متمرکز می­کنند، اساسا تمام تلاش خود را برای افزایش فروش انجام می­دهند. اینها معمولا شامل تمرینات جامع برندسازی هستند، اما چاپ ست اداری اغلب ممکن است نادیده گرفته شود.

حفظ انسجام مهم است، بنابراین شما باید از آنچه که مشتری می­خواند، تماشا می­کند یا تجارب را در ست اداری شما بازتاب می­دهد، اطمینان حاصل کنید.

مقداری رنگ اضافه کنید

بیشتر کسب و کارها، رویکردهای تک رنگ یا دو رنگ در ست اداری خود انتخاب می­کنند، چون اغلب این تصور وجود دارد که ­این کار ظاهر حرفه‌­ای­‌تری می­دهد (و این نیز ارزان­تر است).

چرا از شلوغی خسته نمی‌‌­شوید و کمی شور و شوق را به داخل برگه­‌های معرفی و کمی سرزندگی در کارت‌های ویزیت خود تزریق نمی­‌کنید؟

هیچ محدودیتی در طراحی ست اداری شما وجود ندارد

ست اداری فقط در مورد سربرگ‌­ها، برگه­‌های معرفی و کارت‌های ویزیت نیست، روش‌های کاملی وجود دارد که می­توانید عملا تصویر شرکت خود را ارتقاء دهید. اگر می­خواهید نقشی خوب از خود و شرکت خود ارائه دهید، پس پوشه­‌های ارائه، دعوت­نامه‌­ها و منوها و چند مورد دیگر از اهمیت ویژه­ای برخوردار هستند.