تولید لایت باکس تبلیغاتی

  • لایت باکس پارچه ای

  • لایت باکس با چاپ بکلیت

  • خدمات چاپ پارچه لایت باکس

  • خدمات چاپ بک لایت طلقی

لایت باکس یک ابزار ارتباط بصری و تبلیغات محیطی موثر برای استفاده در فضاهای فروشگاهی مرکز خرید، فضای تبلیغات شهری، دکور مغازه ها و فروشگاه هایپر مارکت ها، نمایشگاه ها و همچنین یک روش نورپردازی شیک و کم مصرف برای طیف وسیعی از محیط های داخلی هستند.

در لایت باکس فریم لس از نور ال ای دی در دو طرف و یا تمام سطح لایت باکس جهت روشن کردن این نوع تابلو تبلیغاتی استفاده میگردد. با توجه به تکنولوژی به روز LEDهای استفاده شده و همچنین کیفیت چاپ لایت باکس به مخاطب تصویری همانند تلویزیون های LED نمایش میدهد، از دیگر ویژگی های لایت باکس فریم لس برای فروشگاه ها و طراحان داخلی امکان سفارشی سازی این لایت باکس ها مناسب هر مکان و سلیقه و سایز های متفاوت هست.

در حال حاضر استفاده از لایت‌باکس‌ها روش تبلیغاتی مقرون به صرفه و موثر برای افزایش دید و جلب توجه مصرف‌کننده هستند، تحقیقات نشان می‌دهد که گرافیک‌های روشن می‌توانند فروش را تقریباً 30 درصد از طریق پیام‌های تبلیغاتی مستقیم افزایش دهند.

چاپ گرافیکی

رایج ترین گرافیک های مورد استفاده در لایت باکس ها چاپ پارچه یو وی می‌باشد که به طور خاص برای لایت باکس های فریم لس تعبیه شده است. این پارچه ها با نوارهای سیلیکونی دوخته شده در حاشیه پارچه های چاپ uv، امکان نصب و جابه جایی را به آسان ترین راه ممکن فراهم میسازد و هزینه های نصب لایت باکس و نصاب لایت باکس را به شدت کاهش میدهد.

نوع چاپ پارچه جهت تولید لایت باکس در مجموع چاپی و تولیدی روتا

چاپ یو وی ماندگار - چاپ uv ماندگار پارچه شامل یک فرآیند جوهر افشان است که به موجب آن هنگامی که جوهر روی پارچه اعمال می شود، در زیر نور ماوراء بنفش خشک می شود و اطمینان حاصل می شود که جوهر تقریباً بلافاصله روی لایه بالایی خشک می شود و منجر به چاپ با وضوح بالا به عنوان جوهر می شود. زمان پخش شدن یا خونریزی در پارچه را ندارد. به طور کلی، چاپ UV در نظر گرفته می‌شود که جلوه‌ای زنده‌تر به شما می‌دهد و به شما امکان می‌دهد کنتراست بهتری داشته باشید، یعنی رنگ‌های تیره‌تر غنی‌تر هستند. همکاران ما در روتاپرینت آماده ارائه هرگونه خدمات در تولید لایت باکس برای شما مشتریان عزیز میباشند.

برای سفارش و تولید لایت باکس فقط با این شماره تماس بگیرید.

09355522722