چاپ سربرگ اداری

  • چاپ از تک رنگ تا پنج رنگ

  • ابعاد دلخواه

  • انواع کاغذ تحریر و فانتزی

  • خدمات پس از چاپ متنوع

  • خدمات طراحی حرفه ای

اگر شما صاحب تجارتی هستید، چاپ سربرگ اداری امری مهم است که میتواند در اولین نگاه تاثیر خوب و ماندگاری بر مشتری بگذارد. تقریبا تمامی درخواست ها، نامه‌های تبلیغاتی و دیگر اسناد، دارای سربرگ هستند و همین هم نشان می‌دهد که شما هم باید برای ایجاد تصویر خوب از شرکت‌تان، سربرگی مناسب انتخاب کنید. باید این سربرگ را بر روی کاغذی با کیفیت چاپ کنید تا این احساس را به مخاطب بدهد که تجارت شما موفق و ارزشمند است. ما، سربرگ و دفاتری با آرم مخصوص شرکت را، بر روی بهترین نوع کاغذ، چاپ می کنیم.

لوازم اداری که آرم و نشان شرکت بر روی آن حک شده، برای چیزی بیشتر از مکاتبه استفاده می‌شود؛ این کار در واقع برای تصویر سازی برند شما در تبلیغات است که باعث تاثیر گذاری بر مخاطب می شود. این لوازم محدود به وسایل به درد نخوری نمی‌شود که هیچ کس یک نگاه هم به آنها نمی اندازد؛ بلکه این لوازم باعث می شوند که در رقابت به چشم بیایید، برند خود را تثبیت کرده، تجارت جدیدی ایجاد کرده و یا حتی محصولی را مستقیما به فروش برسانید.

انواع سربرگ

سربرگ در دو مدل 80 و 100 گرم کاغذهای تحریر به چاپ میرسد. دقت داشته باشید اگر میخواهید روی سربرگ ها پرینت کنید بهتر است از کاغذهای 100 گرمی تحریر استفاده کنید تا در هنگام پرینت آسیب نبینند.

سربرگ ها را میتوان به صورت یک رو و یا دو رو به چاپ رساند. در تهیه سربرگ میتوان تا 5 رنگ و از رنگ های پنتوم بهره برد. حتی اگر میخواهید سربرگ های شما جلوه ای خاص داشته باشند میتوانید از تکنیک برجسته سازی و یا طلاکوب استفاده کنید.

ابعاد مورد استفاده در چاپ سربرگها به شرح زیر می باشد:

  1. سربرگ A4 ( ابعاد 21*29.7 )
  2. سربرگ A5 ( ابعاد 14.8*21 )
  3. سربرگ B4 ( ابعاد 25*35 ) 
  4. سربرگ B5 ( ابعاد 25*17.5 )

سربرگ ها در ابعاد A6 یا B6 نیز به چاپ میرسند که بیشتر به عنوان یادداشت تبلیغاتی از آن ها استفاده میشود.

نمونه کارهای چاپ سربرگ