چاپ لیبل پشت چسب دار

 • چاپ از تک رنگ تا پنج رنگ

 • انواع کاغذ و پی وی سی

 • ابعاد دلخواه

 • نیم تیغ جهت راحتی استفاده

 • خدمات پس از چاپ متنوع

چاپ لیبل

چاپ لیبل سفارشی با روتا پرینت

چاپ لیبل پشت چسب دار تقریبا در هر جایی برای اجناس تبلیغاتی مرسوم، استیکرهای قابل جمع‌آوری، برای بازاریابی چریکی، برای برچسب زدن روی اجناس و یا به عنوان عکس برچسب شیشه‌ای روی شیشه‌های فروشگاه‌ها و یا دیوارهای سطح شهر مورد نیاز است. برچسب‌های روی کالا، یکی از محصولات متنوع چاپ شده در سیستم چاپ افست هستند. چاپ لیبل چسب دار یا برچسب می تواند تقریبا در هر اندازه، شکل یا رنگی باشد که با استفاده از مواد مختلف، چسب و پوشش‌های متنوع، چاپ شود.

گاهی اوقات به برچسب ها، لیبل یا کاغذ چسب‌دار نیز گفته می‌شود. برچسب‌ها عمدتا برای بیان اطلاعات مهم محصول استفاده می‌شوند. برچسب‌های چاپ شده جهت شناسایی، توزیع، ارائه راهنمایی محصول، هشدار دادن و یا نمایش پیام تبلیغاتی، روی محصول تولید شده مورد استفاده قرار می‌گیرند. مجتمع چاپ روتا به شما الگوهایی از لیبل‌ها را به صورت رایگان ارائه می‌دهد تا از نتایج بهینه چاپ آنها اطمینان حاصل کنید. تیم حرفه‌ای خدمات مشتریان ما آماده است تا به شما راهکارهایی مفید درخصوص طراحی لیبل و همچنین اطلاعاتی راجع به راه‌اندازی طرح بسته‌بندی ارائه کرده و پاسخگوی همه‌ی سوالات شما درخصوص روند سفارش لیبل‌های چاپی است.

برای چاپ لیبل مخصوص کالای خود باید تمام اطلاعات مرتبط با محصول را به چاپخانه ارائه کنید تا با توجه به آن ها، جنس مناسب و چسبندگی لازم را به لیبل بیفزایند.

چه نوع برچسبی مناسب است؟

هنگامی که یک مشتری درخواست چاپ برچسب می‌دهد، اولین سوال این است که چه نوع برچسبی (کاغذی، صدفی، PVC  و…) برای استفاده مناسب است.

استعلام قیمت چاپ لیبل

کاغذی ( اقتصادی ترین )
پلاستیک – وینیل، پلیستر، میلا، و غیره
فویل فلزی و یا خورده شونده

 • دائمی
 • قابل جابجایی / قابل انتقال
 • خورد شونده
 1. پوشش UV
 2. سلفون مات یا براق
 3. ورنی ماشین
 1. خدمات طلاکوب و یا نقره کوب
 2. برجسته سازی با یووی
 3. یووی موضعی

و در نهایت با استفاده از خط تیغ و قالب می‌توان لیبل‌ها را به هر اندازه و هر ابعاد به صورت نیم‌تیغ آماده کرد و در خط تولید استفاده کرد.

نمونه کارهای چاپ لیبل

انواع دستگاه‌ها برای چاپ لیبل:

 1. دستگاه افست
 2. دستگاه افست مجهز به سیستم یووی
 3. دستگاه چاپ پی وی سی
 4. دستگاه دیجیتال
 5. دستگاه رول

چاپ لیبل افست مقرون به صرفه – فرم ها و مواد

گزینه‌های وسیع مدل‌ها و چاپ‌ها این امکان را ایجاد می‌کند تا لیبل‌ها را برای اهداف متفاوت، بسته به طرح خود به کار بگیرید. چاپ لیبل کاغذی مقرون به صرفه به خصوص در فرم‌های مدور و بیضوی شکل بسیار چشم‌گیرند. اگر تبلیغات شما موقتی هستند، استیکرهایی با قابلیت کنده شدن چاپ کنید که پس از جدا کردن آن ها هیچ‌گونه آثاری از چسب برجای نماند.

استیکرهای پنجره‌ای (پشت شیشه‌ای) که به صورت معکوس چاپ می‌شوند(مانند لیبل معاینه فنی خودرو)، به سطح داخلی شیشه می‌چسبند و مناسب تبلیغات، پشت شیشه فروشگاه‌ها هستند. چاپ روتا، استیکرهای مربعی و مستطیلی شکل (با یا بدون لبه های گرد) و مدور و بیضوی را در 9 فرمت با قطرهایی بین 40 تا 210 میلی متر ارائه می‌دهد. استیکرهای مدور ما به خصوص به عنوان دگمه‌ها (پیسکل ها)ی کمپینی دارای محبوبیت هستند، درحالیکه فرم‌های زاویه دار برای کلکسیون‌ها و چاپ برچسب مناسب‌تر هستند.

برای تبلیغات روی اتومبیل‌ها یا پشت شیشه‌های فروشگاه، چاپ لیبل پشت چسب دار شفاف بسیار مناسب است. آنها به هر آنچه در زمینه قرار دارد اجازه نمایش می‌دهند و یا امکان عبور نور را از بین استیکر ایجاد می کنند. برش‌های جداکننده اضافی (هر 60 میلیمتر) جداکردن استیکر را از کاغذ فیلم پشت آن راحت تر می‌کند.

لیبل‌ها دارای چسب‌های فوق‌العاده ماندگاری هستند تا سطوح برچسب‌دار صاف به نظر برسند، با این حال ممکن است پس از کندن استیکرها اثرات قابل اغماضی از چسب روی سطوح باقی بماند.

کاربردهای لیبل‌های سفارشی:

با چاپ لیبل پشت چسب دار به کدام گروه از مشتریان می‌توانید دست یابید؟ لیبل سفارشی چه مزایایی برای برنامه بازاریابی شما دارد؟ در اینجا به چهار مورد از موارد بسیاری که استیکرهای سفارشی از طریق آن می توانند تصویر سازمانی شما را بهبود ببخشند، اشاره می‌کنیم:

1- چاپ لیبل برای بازاریابی برند:

لیبل چاپی یک رسانه تبلیغاتی با قدرت پایدار است و می‌تواند به مخاطبانی دسترسی یابد که دستیابی به آنها با فلایرها (تراکت) امکان‌پذیر نیست. این امر آنها را برای اهداف دراز مدت یا کمپین‌های مارک گذاری ایده آل می‌کند. معمولا در نمایشگاه‌ها و رویدادها بطور رایگان ارائه می‌شوند و پذیرش مثبتی از سوی مشتریان می‌یابند.

اگر آنها را با یک طرح خلاقانه، یک شعار برجسته و یا یک گرافیک هوشمندانه چاپ کنید، احتمال اینکه آنها را روی گوشی‌های همراه، صفحه‌های مانیتور و یا بامپرها مشاهده کنید، افزایش می‌یابد. استیکرهای مربوط به کمپین‌های اطلاع‌رسانی یا تبلیغاتی احزاب سیاسی، باشگاه‌های ورزشی، سازمان‌های غیر انتفاعی و مقامات کشوری، یک روش محبوب برای افزایش هیجان هواداران یا آموزش عموم در خصوص موضوعات خاص به شمار می‌رود.

2- چاپ لیبل‌های قابل جمع‌آوری برای مشتریان:

می‌توانید وفاداری مشتریان خود را با لیبل‌های قابل جمع‌آوری که به صورت رایگان در سوپرمارکت ها یا سایر کسب و کارها داده می‌شود، ارتقا دهید. نمایندگان فروش نیز می‌توانند استیکرهای سفارشی داشته باشند که برای دفترچه‌های جمع‌آوری استیکر چاپ می‌شود. (مانند آنچه که برای باشگاه‌های فوتبال یا شخصیت‌های محبوب کارتونی و طنز چاپ می‌شود.) حتی لیبل‌هایی از کمپانی‌های مشهور مانند اپل و بی ام دبلیو برای تزیین دفترچه‌ها یا گوشی‌های موبایل از محبوبیت خاصی برخوردارند.

کمپین‌هایی تبلیغاتی که شرکت‌کنندگان می‌توانند برچسب‌های مخصوص به خود را تهیه کنند، جذابیت مضاعفی دارند. لیبل‌هایی در فرم دایره نیز برای دکوراسیون بسیار محبوب هستند. از این لیبل‌ها بعدا می‌توان برای اهداف بازاریابی استفاده کرد.

3- برچسب‌های سفارشی:

لیبل‌ها معمولا کوچک و غیرمحسوس هستند، با این وجود در تبلیغات بازاریابی بسیار اهمیت دارند. چاپ لیبل چسب دار می تواند باعث جذب سفارشات شود. از برچسب‌های سفارشی می‌توان برای آرم‌های CE، انواع تمبرهای تأیید و صدور گواهینامه، دستورالعمل‌های عملیاتی و شناسایی دستگاه و همچنین برچسب‌های آدرس سفارشی یا برچسب‌های ترابری استفاده کرد.

هنگامیکه یک بسته‌بندی از پیش چاپ شده را استفاده می‌کنید و به یک تغییر سریع نیاز دارید، برچسب‌های چاپی، گزینه‌ای حرفه‌ای به شمار می‌روند.

در چاپ روتا، برچسب‌های سفارشی شما روی فیلم چسب دار 90 میکرومتری شفاف یا کاغذ پشت چسب دار سفید چاپ شده و به شما اجازه می‌دهد که روی آنها بنویسید و یا مهر بزنید. کاغذ فیلم دارای ماندگاری فوق‌العاده‌ای بوده و در برابر اشعه UV مقاوم است.

برای استفاده روی درب‌ها و پنجره‌ها (مثلا برای تبلیغات روی اتومبیل‌ها یا درج ساعت باز و بسته شدن فروشگاه‌ها) عموما استیکرهای شفاف بدون چاپ سفید را توصیه می‌کنیم. چرا که شفافیت آنها موجب می‌شود تا آن سوی آنها نیز قابل رویت بوده و محدوده دید کافی ایجاد شود. اگر می‌خواهید که امکان نوشتن یا مهرزدن روی برچسب‌ها را داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم تا از کاغذ پشت چسب دار کاغذی استفاده کنید.

4- چاپ لیبل مخصوص روی شیشه برای فرمت‌های بزرگتر:

استیکرها یا عکس برگردان‌های پنجره‌ای (مخصوص شیشه درب و پنجره) یک راه حل عالی برای درج اطلاعات زمان باز و بسته شدن فروشگاه، درج نقشه‌های جهت‌یابی و نیز برای تبلیغ پیشنهادات تخفیف‌دار است. در مجتمع چاپ روتا انواع مختلفی از عکس برگردان‌هایی با ابعاد بین A3 تا A8 به شکل مستطیل‌هایی با یا بدون گوشه‌های گرد، مربع‌های بزرگتر و یا دایره را ارائه می‌دهیم.

همچنین می‌توانید برچسب‌ها و یا استیکرهای سفارشی خود را به عنوان استیکرهای وینیل چاپ کنید تا از آنها در برابر نور و آب و هوا محفاظت کرده و طول عمر بیشتری به آنها ببخشید.

برچسب‌های سفارشی وینیل را می‌توان با یا بدون سطح سفید کامل، سفارش داد. آنها همچنین به صورت چاپ معکوس نیز آماده‌اند که به شما این امکان را می‌دهند تا پیغام خود را در داخل پنجره ها بچسبانید.
یکی دیگر از گزینه‌ها این است که چاپ پشت رنگی به کار رود تا روشنایی و درخشش رنگی آنها حتی هنگامیکه روی سطوح تیره استفاده می‌شوند قابل توجه گردد. چاپ استیکرهای وینیل هم روی کاغذهای گلاسه و هم با پوشش مات ارائه می‌گردد.

ایده هایی برای استیکرها و چاپ لیبل سفارشی

مجتمع چاپ روتا با استفاده از چاپ افست CMYK قادر خواهد بود تا هر گونه رنگی را روی لیبل‌ها چاپ کند. چاپ روتا مفتخر است که طیف وسیعی از استیکرهای سفارشی را از قبیل لیبل کاغذی، لیبل صدفی، لیبل شیشه‌ای، لیبل اموال و انواع هولوگرام ارائه دهد. این لیبل‌ها در تنوع گسترده‌ای از ابعاد و اشکال گوناگون از استیکرهای گرد و دایره‌ای شکل، گرفته تا استیکرهای مربعی (با یا بدون گوشه های گرد) قابل ارائه هستند.

پیش از اینکه درخصوص شکل و فرمت تصمیم بگیرید، باید به این فکر کنید که چه اطلاعاتی قرار است روی لیبل قرار بگیرد. تعیین کنید که در استیکر شما همزمان از متن و تصویر استفاده می‌شود یا تنها از متن و یا فقط یک شکل گرافیکی به کار می‌رود.

این ملاحظات عموما براساس هدف استیکر در نظر گرفته می‌شوند و یک پیش‌نویس می‌تواند در این تصمیم‌گیری‌ها به شما کمک کند. برای طراحی لیبل سفارشی خود از نرم افزارهای گرافیکی حرفه‌ای از قبیل Adobe InDesign و یا Illustrator استفاده کنید. قالب‌های (تمپلیت‌ها) آماده‌ی رایگان مجتمع روتا به سادگی طرح‌های فوق‌العاده‌ای را برای استیکرهایتان ایجاد می‌کند. این قالب‌ها (تمپلیت‌ها) در نرم افزارهای InDesign و Illustrator and PDF قابل استفاده‌اند.