در بسیاری از موارد، تاثیرگذاری اولیه روی مشتری های بالقوه، از طریق کارت ویزیت انجام می‌شود. پس باید کارت ویزیت تان به نحوی باشد که تاثیر مثبتی بگذارد. اما باید به آن به چشم چیزی غیر از وسیله ای برای اشتراک گذاشتن اطلاعات نگاه کنید- کارت ویزیت، باید به گونه ای باشد که شما و کارتان را تبلیغ کند. با طراحی مناسب، توجه ها را جلب کنید

آیا کارت ویزیت شما امتحانش را پس داده؟

وقتی کسی کارت شما را می بیند، باید بلافاصله متوجه شود که مراجعه به شما چه سودی برایش دارد. آیا کارت فعلی شما این ویژگی را دارد. این را امتحان کنید: کارتتان را به افراد مختلفی بدهید بگذارید چند ثانیه به آن بنگرند و نظرشان را در مورد چیزی که ارائه شده بپرسید. اگر برایشان کاملا واضح نباشد، باید بر روی محتوای کارتتان بیشتر کار کنید.کارت ویزیت

تاثیرگذاری را دوبرابر کنید:

در نهایت نباید پشت کارتتان را فراموش کنید. اندازه استاندارد کارت ویزیت یک طرفه 3.5 در 2 اینچ است، بنابراین می توانید با چاپ دوطرفه ی کارت، شانس بازاریابی خود را دوبرابر کنید. چاپ دوطرفه ی کارت، فضای بیشتری در اختیار می گذارد و همچنین می توانید قسمت جلویی کارت را ساده تر طراحی کنید که شلوغ نشود. مثلا می توان از پشت آن برای نوشتن لیست خدمات و محصولات، یا فقط گذاشتن نقشه ی مکان شرکت تان استفاده کنید. همچنین می توانید دو طرفش را رنگی کنید تا بیشتر جلب توجه کرده و پیام تان را بهتر انتقال دهد. به خاطر داشته باشید که هدف اصلی کارت ویزیت، تبلیغ شما و کارتان است.

نمونه ای عالی از یک کارت دوطرفه برای تبلیغات:

  • لوگویی واضح و برجسته برای نشان دادن آنچه که این شرکت انجام می دهد ، فکر بسیار خوبی است.
  • طراحی خلاقانه ی رد پا در پشت و جلوی کارت، بیانگر پیام پیاده روی است.
  • تنها اطلاعات مرتبط نوشته شده و در واقع مقدار متن بسیار کم است زیرا تصاویر بیشتر پیام را انتقال می دهند.
  • در هر دو طرف از رنگ های مکمل استفاده شده که با فضای منطقه ی جنوب غربی مطابقت دارد.
  • در قسمت پشتی، تصاویر تمام رنگی مقصد استفاده شده تا به مشتری نشان دهد که قرار است چه چیزی را تجربه کند. رنگ بسیار تاثیرگذار است.
  • استفاده از یک نوار که نوشته ای مرتبط را در رابطه با این تجربه در بر دارد، بسیار ایده ی خوبی است.

اگر می خواهید کارت تمام رنگی با طراحی خلاقانه داشته باشید اما نمی دانید که از کجا شروع کنید، با ما تماس بگیرید. ما با کمال میل ایده های متفاوتی را در اختیارتان می گذاریم.