اکنون که تصمیم گرفته اید از طراحی و چاپ پوستر به عنوان بیلبورد شخصی خود استفاده کنید، چرا با چاپ پوستر سفارشی به کمک مجتمع چاپ روتا، آنرا به سطح بالاتری نبرید؟ افکت هایی از قبیل رنگهای پنتون و پوشش ها و خدمات مختلف پس از چاپ ، ابعاد سفارشی و کاغذهای 100% گلاسه، وقتی از خدمات مجتمع چاپ روتا استفاده میکنید همه دردسترس هستند.

انواع پوسترهای تبلیغاتی

طراحی و چاپ پوستر یکی از قدیمی ترین، پرطرفدارترین و معتبرترین نوع بازاریابی و تبلیغات برای:

 • رویدادهای تبلیغاتی
 • معرفی محصولات
 • مبارزات تبلیغاتی
 • برقراری ارتباط اطلاعات آموزشی
 • و خیلی بیشتر است.

این به این دلیل است که پوسترها متنوع هستند. آنها می توانند برای وب، چاپ یا هر دو طراحی شوند.

با طراحی پوستر جذاب مشتریان بالقوه بیشتری را از سطح دیوار شهر و پنجره فروشگاه ها نسبت به محصولات خود جذب کنید. این که شما در حال تلاش برای تبلیغ محصول خود جهت جذب مشتری هستید پوسترها یک راه عالی برای برجسته کردن محصولات شما هستند.

جهت طراحی پوستر ما با دارا بودن صدها طراحی و قالب ویژه جهت چاپ پوستر در عرض چند دقیقه طراحی حرفه ای را برای شما ایجاد می کنیم. و آن را در سایزهای مختلف و به دلخواه شما چاپ افست و چاپ دیجیتال می نماییم.

انتخاب کاغذ برای چاپ پوستر

 • گلاسه مات: دارای یک ظاهر صاف، بدون درخشش و منعکس کننده کمتر است.
 • گلاسه براق: دارای یک پوشش درخشان و بازتابنده است که رنگ ها را در همگام چاپ شارژ می کند.
 • کاغذ تحریر: که ظاهری مات دارد ولی از لحاظ کیفیت چاپ بدلیل فرو رفتن مرکب در کاغذ در هنگام چاپ رنگ‌ها روی آن نسبت به کاغذ گلاسه مات و براق شارژی کمتری دارد.

سلفون و خدمات پس از چاپ

 •  سلفون جهت جلوگیری از آلودگی آب و کاهش سایش و پارگی طبیعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. که به دو صورت مات و براق می‌باشد.
 • روکش یووی که صرفا جهت براق‌کردن چاپ انجام میگیرد و هیچ گونه کار محافظتی انجام نمیدهد.

چاپ انواع پوستر در سایزهای مختلف

سایز   70*100 ، 50*70 ، 35*50 ، 60*45 ، A3 ، A2

با انواع گرماژهای گلاسه از نازک تا مقوا و انواع کاغذ تحریر

جهت دریافت تعرفه قیمت با ما تماس حاصل فرمایید.

02133971721
02133976679

https://telegram.me/Rotaprinting

چند نکته درباره طراحی پوستر

1 – ازفونت های استفاده شود که از راه دور خوانده شود :

اولویت اول یک طراحی پوستر که آن را به یک رویداد تبدیل می کند اطلاعات کلیدی است که از راه دور و به‌راحتی توسط مردم و بیننده خوانده شود.

طراحی یه پوستر را می توان به 3 بخش تقسیم کرد:

 1. عناوین اصلی: که جزؤ اصلی طراحی و عنصر اصلی کار پوستر می باشد و عناوین باید دارای بزرگترین سایز فونت در طراحی باشد.
 2. جزئیات: چه زمانی، مکانی و چه کسانی، به این سوالات در سطح دوم متن و با سایز فونت ریزتر از عناوین اصلی پاسخ دهید.
 3. چاپ خوب: که این خود گویایی مطلب است. یک چاپ خوب و حرفه ای باعث جذب بهتر مشتری و بازدید کننده می شود.

2 – تقویت کنتراست در طراحی پوستر:

شما به عنوان طراح و یا سفارش دهنده  یک پوستر سعی دارید تا نگاه بینده را به پوستر جلب کنید. کنتراست بالا بین عناصر می تواند به شما در انجام این کار کمک شایانی کند.

3 – اندازه و مکان را در نظر بگیرید:

این مهم است که مکان نصب پوستر شما در کجا قراردارد. این عوامل در چندین مورد از جمله اندازه پوستر، چشم انداز بصری در اطراف پوستر و نوع افرادی که آن را می بینند مهم است.

اگر پوستر شما قرار است در یک محیط با رنگ آبی نصب شود شما به عنوان طراح احتمالا می خواهید از یک طرحی استفاده کنید که با محیط اطراف همخوانی نداشته باشد.

4 – از طراحی خود نسخه های دیگر هم درست کنید:

پوستر خود را طوری طراحی کنید که بتوانید از طراحی آن برای کارهای چاپی و تبلیغاتی دیگر مثل پک سی دی، بروشور، طرح روی جلد کاتالوگ ، تبلیغات دیجیتالی و مجازی استفاده کرد.

سوالات رایج در خصوص طراحی و چاپ پوستر:

آیا پوستر سفارشی من باید متناسب با چهارچوبی استاندارد باشد؟

بله؛ به استثنای پوسترهای سوار شده ی ما برروی فوم بورد (که برروی فوم بورد با ضخامت 5 میلیمتر نصب می شود) ، تمامی پوسترها باید با چهارچوب های استاندارد و متناسب طراحی شوند.

پوسترهای سفارشی شما چگونه چاپ می شوند؟

ما از چاپ دیجیتال سایز بزرگ و دستگاه چاپ افست استفاده می کنیم. پوستر حاصل تمام رنگی بوده و دارای رنگاهی شارپ جهت نصب برروی دیوار و سطح شهر و امکان مورد نظر می باشد.

ضخامت کاغذ پوستر من چقدر خواهد بود؟

بستگی به نوع کاغذی دارد که برای پوستر خود انتخاب می کنید. در اینجا انواع مختلف کاغذهای ما را برای چاپ پوستر به تفکیک مشاهده می کنید:

 • کاغذ گلاسه مات: 200 گرم
 • کاغذ گلاسه مات: 250 گرم
 • کاغذ گلاسه مات: 170 گرم
 • کاغذ گلاسه مات: 150 گرم
 • کاغذ گلاسه مات: 135 گرم
 • کاغذ تحریر: 80 گرم
 • کاغذ تحریر: 70 گرم
 • کاغذ کارتی: 170 گرم

پوستر لمینت شده چیست؟ آیا برای پوسترهای سفارشی من مناسب است؟

این نوع پوسترها برروی فوم 5 میلیمتری و یا ورق کارتن لمنیت شده  است. بخاطر اینکه فوم و ورق کارتن سبک وزن بوده و دوام بالایی دارد، ما پوستر نصب شده را برای رویدادهایی مانند نمایشگاه های تجاری و حتی برای استفاده های طولانی مدت از قبیل نصب در فروشگاه ها و پوسترهای انتخاباتی پیشنهاد می کنیم.

ریل پوستر چیست؟

ریل پوستر نوعی لوازم جانبی برای آویزان کردن و نمایش دادن پوستر است که شما می توانید آن را در پوسترهای سفارشی با طرح عمودی به کار برید. یک دست ریل پوستر از دو زبانه ی باریک آلومینیومی یا پلاستیکی تشکیل شده است. هر قطعه را باید به پایین و بالای پوستر خود بکشید (سّر بدهید). زبانه ها دارای حفره هایی از پیش ساخته شده هستند که به شما امکان میدهد پوستر خود را بوسیله یقلاب، طناب و یا بند آویزان کنید. نتیجه یک گزینه سبک و قابل حمل برای نمایش پوستر است که دارای ظاهری حرفه ای و براق می باشد. اما در عین حال برپایی آن نیز بسیار ساده است.

آیا می توانم ابعادی خاص برای پوستر خود داشته باشم؟

بله شما می توایند برای طراحی و چاپ پوستر خود با توجه به مکان نصب ابعاد خاص خود را طراحی نمایید.

آیا گزینه های مختلف طراحی پوستر جهت رویداد یا نیاز من دارید؟

ما مفتخریم که طیف گسترده ای از طرح های آماده پوستر را با قابلیت سفارشی شدن به شما ارائه می دهیم که شامل گزینه هایی برای صنایع خاص و حتی رویدادهای منحصر به فرد می باشد. چه بخواهید پوستر خاصی برای یک کنسرت داشته باشید، چه پوستری برای اعلام فروش ویژه فروشگاه خود و یا هرچیز دیگری که در ذهن دارید، ما آماده کمک هستیم. با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.