با چاپ ساک دستی، سرها را به سمت برند خود بچرخانید:

آیا تاکنون به این فکر افتاده اید که از روشی دو جانبه سودمند به بازاریابی محصول خود بپردازید؟ میپرسید چگونه؟ پاسخ ساده است با چاپ ساک دستی تبلیغاتی!

این ساک های دستی که حامل نام برند شما هستند میتوانند بروشورها و نمونه ی محصول تولیدی تان را به دست مشتری برسانند و مشتری هم میتواند از آن ساک برای اهداف گوناگون استفاده کند در حالیکه نام برند شما را در معرض دید عموم قرار میدهد.

ساک های کاغذی با دوام با بالاترین کیفیت، مشتریان را در شرایط گوناگون با شما همراه می کند. از ساک های خرید شخصی سازی شده گرفته تا ساک های هدیه سفارشی و همچنین ساک های مارک دار برای نمایشگاه ها، پیام شما به سرعت و به راحتی از طریق مشتریانتان در خیابانها و معابر منتشر می شود.

چاپ ساک دستی به صورت مقوایی، پارچه ای و برزنتی معمولا جهت تبلیغات خیابانی و نمایشگاهی و جابجایی محصولات و هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

چاپ بگ تبلیغاتی نیاز ضروری شما در نمایشگاه ها

زمانی که در نمایشگاه ها برای تبلیغ محصول خود، غرفه ای اجاره میکنید به فکر طراحی و چاپ ساک دستی مخصوص محصول خود نیز باشید. در نمایشگاه ها غرفه های متعددی وجود دارند که هر کدام محصول خود را در معرض نمایش عموم قرار داده اند و بروشورها و تراکت ها و … فراوانی را در اختیار مشتریان قرار میدهند.

زمانی که بروشورها و تراکت های شما همراه با یک ساک دستی که بتوان چیزهای دیگری را نیز درون آن قرار داد ارائه شود مطمئن باشید علاوه بر این که افراد بیشتری از غرفه ی شما این محصولات را تهیه میکنند، یک منبع سیار تبلیغ و بازاریابی نیز خواهید داشت.

اگر تراکت (فلایر)های جمع و جور یا بروشورهای نازک توزیع می کنید، یک ساک دستی کاغذی ساده کافی خواهد بود. از لوگوی شرکت یا کمپین تبلیغاتی خود برای پوشاندن کامل ساک دستی استفاده کنید چرا که کل سطح ساک های دستی قابلیت چاپ دارد. مشتریان خود را بوسیله ی ساک های ساده مارک دارشده که دارای دستگیره های پیچیده هستند، جذب کنید. این ساک های کاغذی چاپ شده از طریق کاغذهای مختلف ساده و زیبا افراد را به خود مجذوب می کنند.

چاپ ساک دستی به صورت مقوایی و کرافت در ابعاد و پوشش های مختلف می باشد.

معمولا چاپ ساک دستی با 3 مدل مقوا می باشد:

 1. مقوای گلاسه
 2. مقوای پشت طوسی
 3. کرافت

که معمولا چاپ ساک دستی با کاغذ کرافت به دلیل نداشتن روکش سلفون و یووی موضعی از قیمت پایین تری برخوردار است.

و جهت خدمات پس از چاپ هم می توان به سلفون مات و براق ، یووی موضعی ، کلیشه برجسته ، طلاکوب و نقره کوب اشاره کرد .

ابعاد معمول جهت تولید ساک دستی

 1. ساک دستی تبلیغاتی کاغذی:5*18*15
 2. ساک دستی تبلیغاتی کاغذی:6*28*18
 3. ساک دستی تبلیغاتی کاغذی:10*24*24
 4. ساک دستی تبلیغاتی کاغذی:7*37*22
 5. ساک دستی تبلیغاتی کاغذی:9*25*35
 6. ساک دستی تبلیغاتی کاغذی:10*26*38
 7. ساک دستی تبلیغاتی کاغذی12*47*31
 8. ساک دستی تبلیغاتی کاغذی:14*37*48

انواع بند جهت ساک دستی:

در تولید ساک دستی جهت جابجایی و حمل از بندها و نخهای مختلف استفاده می شود که در زیر به چند مدل از آنها می پردازیم:

 • بند نخی ساده
 • بند نخی لانه زنبوری
 • بند تولید شده از ربان
 • بند کنفی
 • بند کرافت ( معمولا جهت ساک دستی های کرافت از جنس خود کاغذ کرافت تولید می شود )

بند ساک دستی

ساک دسته موزی

جهت دریافت تعرفه قیمت با ما تماس حاصل فرمایید .

02133971721

02133976679

https://telegram.me/Rotaprinting

نکاتی درباره طراحی ساک دستی:

 1. با توجه به ابعاد ساک دستی سعی کنید از عکسهایی با کیفیت بالا استفاده کنید.
 2. قبل از شروع کار در نرم افزار کرل دراو،  قالب و خط تای کار خود را اماده کنید.
 3. با توجه به ابعاد ضلع کناری کار برای کف کار در مرحله صحافی 1.5 سانتی متر اضافه تر در نظر بگیرید تا فضای کافی جهت صحافی کار وجود داشته باشد.
 4. در طراحی دسته ساک دستی لازم است بیشتر از 3 سانت جهت تا کردن و تقویت کار در نظر گرفته شود.
 5. سعی کنید در طراحی سه سانت بالای ساک دستی مطلب خاصی نگذارید زیرا فضای بالای کار جهت پانچ دسته در نظر گرفته می شود.

نمونه کارهای چاپ ساک دستی

مواد سازنده ساک دستی را محتوای که داخل آن می رود تعیین می کند

اگر اجناسی سنگین تر و یا مجموعه ای بزرگتر از محصولات بازاریابی ارائه می دهید، یک ساک دستی مقوایی محکم و بزرگ را که دارای دسته های مقاوم باشد، به شما توصیه می کنیم. می توانید این ساک های مقوایی چاپ شده را در چاپ روتا سفارش دهید. سفارش شما می تواند با مقوای گلاسه ضخیم روکش شده با سلفون مات یا کاغذ کرافت سفید یا قهوه ای بدون روکش تهیه شود.

مواد انتخابی شما می تواند با هر چیزی که برای طراحی و ظاهر ساک شما مهم است تطبیق داده شود. می توانید با مد روز پیش بروید و کاغذ کرافت بدون پوشش را انتخاب کنید تا ساک شما ظاهری طبیعی داشته باشد؛ این امر باعث تقویت لوگوی شما خواهد شد. لطفا توجه داشته باشید که به خاطر استفاده از کاغذ قهوه ای طبیعی ممکن است تغییراتی جزئی در رنگ ایجاد شود. برای حصول بهترین نتیجه، آرم ها، نمادها و حروف را فقط به صورت تک رنگ استفاده کنید.

کاغذ گلاسه با روکش سلفون برای کارهایی که دارای چند رنگ هستند بهتر است. رنگ ها با وجود روکش گلاسه می درخشند تا ظاهری تماشایی و شیک ایجاد کنند. سلفون مات نیز تاثیر خود را از دست نمی دهد و ظاهری شیک و جذاب دارد.
ساک های نمایشگاهی دارای انواع مدل های بدون دسته نیز هستند که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

علاوه بر این که لوگوی شما نیاز به چه سطحی برای نمایش دارد باید این موضوع را نیز در نظر بگیرید که چه چیزهایی قرار است درون ساک دستی شما قرار بگیرد. با توجه به آن باید جنس ساک دستی و ابعاد آن را تعیین کنید.

ساک های دستی تبلیغاتی همگی دارای یک لبه تقویت شده هستند که  لبه بالایی ساک است؛ همچنین یک بیس مقوایی تقویت شده به آن میچسبد. تنها پرسش این است که ساک شما تا چه میزان باید برای مشتری راحت باشد. به ویژه دسته هایی با برش های خاص تنها باید در ساک های نمایشگاهی به کار روند که وزن آنها از محدوده معینی تجاوز نمی کند. از طرف دیگر دسته های ریسمانی شکل (به ویژه دسته هایی با طول رو دوشی) برای بارهای سنگین و بزرگ کاربردی هستند. این ساک ها هم می توانند تقویت شوند تا راحتی آنها به هنگام حمل افزایش یابد.

چاپ ساک دستی در ابعاد بزرگ نمایان تر هستند

درست است که چاپ ساک دستی میتواند برند شما را در نمایشگاه به نمایش بگذارد اما دقت داشته باشید که تنها شما نیستید که از ساک دستی برای ارائه ی محصولاتتان استفاده میکنید. پس اگر فردی با چند ساک دستی به غرفه ی شما برسد ارائه ی محصولاتتان در یک ساک دستی بزرگ این امکان را به افراد میدهد که سایر ساک ها را درون آن قرار دهند. به این صورت هم محصولاتتان را ارائه کرده اید و هم این نام برند شما است که به نمایش درآمده است.

این ساک های کاغذی چاپ شده می توانند به عنوان ساک های خرید بزرگ برای بوتیک یا فروشگاه لباس شما مورد استفاده قرار بگیرند. با چاپ روتا، ساک حمل کاغذی و یا ساک خرید سفارشی شما با بالاترین کیفیت به چاپ خواهد رسید.

سوالات رایجی که اغلب درخصوص تولید و چاپ ساک دستی پرسیده می شود:

رایج ترین سایز ساک دستی ابعاد 25 در 35 سانتیمتر با کاست 8 سانتیمتر است. سایز رایج دیگر 35 در 25 سانتیمتر با کاست 8 سانتیمتر بوده که به خوابیده ( لند اسکیپ ) می باشد. همچنین سایز 23 در 23 سانتیمتر با کاست 8 سانتیمتر از ابعاد رایج دیگر می باشد. سایز بزرگ 45 در 35 سانتیمتر با کاست 12 سانتیمتر نیز از ابعاد بزرگ و دو تیکه می باشد.

ما به شما کمک می کنیم تا ساک دستی خود را در هر سایز و هر شکلی که در نظر دارید، سفارش دهید. در حقیقت، ما ترجیح می دهیم تا ساک دستی با سایزهای غیر معمول و جذاب تهیه کنیم.

ساک های دستی معمولا از جنس های مقوایی ، کرافت ، پارچه ای ، برزنتی قابل تولید و چاپ می باشد.

مشتریان 70٪ بیشتر احتمال دارد چیزی را که به صورت چاپ شده دیده اند به یاد بیاورند؛ ضمن اینکه چاپ ساک دستی به دلیل ماندگاری طولانی می تواند برای بلند مدت باعث تبلیغ شما در سطح شهر و خیابان شود.

بله در ساک دستی های پارچه ای که به صورت پرسی تولید می شوند امکان این که محصول تولیدی دارای کاست نباشد هست.

بله ما برای این کار از دسته داخلی استفاده کرده و با زدن قالب دسته ساک دستی را بروی بدنه تعبیه می کنیم. البته برای این مدل کار باید از مقوا هایی با گرماژ بالا استفاده کرد که در اثر وزن محصول داخل ساک دستی پاره نشود.

روشهای زیادی برای چاپ و روکش کردن یک ساک دستی سفارشی وجود دارد که شامل برش قالبی، کلیشه برجسته، پوشش سلفون، مرکب های متالیک و پنتون، جوهرهای معطر، پوشش یووی ، یووی موضعی ، طلاکوب  و نقره کوب و… می باشد.