توضیحات

چاپ جعبه هارد باکس با دستگاه اتومات

جعبه هارد باکس یا جعبه سخت یکی از جعبه های فانتزی و زیبا در تولید جعبه است که از ترکیب لمینت کار چاپ شده برروی مقوا کرجی و یا مقراضیان درست می‌شود. جهت چاپ جعبه هارد باکس ابتدا کار سفارش داده شده توسط مشتری برروی کاغذ نازک مثل گلاسه 135 گرم، یا کرافت نازک چاپ شده و پس از انجام مراحل خدمات پس از چاپ  و اتمام آن برروی مقوای کرجی که خود نیز دارای ضخامت های مختلف می باشد لمینت شده و پس از قالب خوردن کار با دستگاه دایکات کار صحافی و اماده تحویل می گردد.

در مجموعه چاپ روتا ما جعبه های هارد باکس شما را با ماشین و به صورت اتومات تولید کرده و با این تکنیک جعبه های خروجی دارای کیفیت و دقت بالای در تولید می باشد. یکی از مزایای دیگر تولید جعبه هارد باکس با ماشین سرعت آن نسبت به کار دستی است که ما می توانیم روزانه در حدود 1000 عدد جعبه اماده تحویل نماییم.

از تکنیک ها و خدمات پس از چاپی که بروی جعبه هارد باکس می توان نام برد عبارتند از :

از دیگر خدمات مجموعه ما در تولید جعبه هارد باکس می توان به انواع تولید فوم سخت و فوم نرم در ابعاد و ضخامت های مختلف جهت نگه داشتن محصولات در داخل جعبه هارد باکس می باشد.

مدل های جعبه هارد باکس :

جعبه هارد باکس در مدلهای مختلف و سایزهای مختلف قابل تولید می باشد.

  1. جعبه هاردباکس کشویی
  2. جعبه هاردباکس قفلی
  3. جعبه هاردباکس کادویی
  4. جعبه هاردباکس دو تیکه
  5. جعبه هاردباکس سه تیکه
  6. جعبه هاردباکس مگنتی

و مدلهای دیگر که بنا به سفارش قابل تولید می باشد.

در ادامه به توضیح و شرح انواع مدل‌های چاپ جعبه هاردباکس می پردازیم:

جعبه هاردباکس مگنتی:

این مدل جعبه هارباکس به این صورت طراحی و تولید می شود که یه کفه برای قرار گیری محصول و یک کاور دور آن مونتاژ و بسته می شود. و از یک طرف با توجه به طول جعبه هاردباکس با یک مگنت یا دو مگنت درب جعبه بسته می شود.

مگنت‌ها بصورت مخفی در زیر کاور قرار می گیرد و پس از نهایی شدن کار شما هیچ گونه اثری از مگنت در کار دیده نمی‌شود.

در ادامه چند نمونه عکس، از مدل‌های تولید شده به نمایش گذاشته شده است.

جعبه هاردباکس درب و کف جدا:

این مدل جعبه هاردباکس مانند جعبه پیراهن از یک درب و یک کف تشکیل شده است. ارتفاع درب با توجه به طراحی و نیاز می تواند کوتاه تر یا هم اندازه کف کار باشد. بدین صورت که پس از بسته شدن جعبه درب کار کل جعبه را پوشش می دهد. جعبه هاردباکس درب و کف جدا یکی از معمولی ترین و روتین ترین مدل های تولید جعبه هاردباکس می باشد.

در ادامه چند نمونه عکس، از مدل‌های تولید شده به نمایش گذاشته شده است.

جعبه هاردباکس سه تیکه درب و کف جدا:

این مدل جعبه هاردباکس دقیقا شبیه جعبه درب و کف جدا ساخته و تولید می‌شود. با این تفاوت که درب جعبه بجای آنکه تا انتهای کفی بیاید یا کمی کوتاه‌تر باشد دقیقا برروی خود کفی قرار می‌گیرد. یعنی آنکه تفاوت جعبه درب و کف جدا با مدل سه تیکه در این است که ارتفاع جعبه سه تیکه دو برابر جعبه درب و کف جدا می‌شود.

حالا باید بدانیم که در این مدل جعبه درب چگونه روی کفی قرار می‌گیرد. در جعبه هاردباکس سه تیکه یک تیکه مونتاژ شده در کفی کار قرار می‌گیرد که یه زبانه یک سانتی از کفی بیرون میاید و درب جعبه برروی آن قرار می گیرد.

جعبه های درب و کف جدا سه تیکه بیشتر برای جعبه های ساعت های زنانه و مردانه، جواهرات و لوازم لوکس مورد استفاده قرار میگیرد.

در ادامه چند نمونه عکس، از مدل‌های تولید شده به نمایش گذاشته شده است.

چاپ جعبه هاردباکس کشویی:

جعبه هاردباکس کشویی هم مانند سایر مدلهای جعبه کشویی از دو تیکه تشکیل شده است. یک تیکه جعبه داخلی و یک تیکه کاور بیرونی.

کاور بیرونی جعبه هاردباکس به دو صورت تولید می‌شود.

  • یکی به صورت مقوایی با مقوای ایندربرد، مقوای گلاسه یا مقوای پشت طوسی
  • دیگری به صورت کاور از جنس هاردباکس

که مورد دوم بخاطر هزینه های زیاد تولید پیشنهاد نمی شود.

در ادامه چند نمونه عکس، از مدل‌های تولید شده به نمایش گذاشته شده است.