فولدر که صرفا جهت نگهداری کاتالوگ به صورت صحافی شده و به صورت تک برگ، بروشور، اسناد و اوراق می باشد. به صورت های مختلف و با قالبهای خاص می تواند تولید و چاپ گردد. در ادامه به انواع مدلهای طراحی و چاپ فولدر می پردازیم.

طراحی فولدر:

فولدر با توجه به اینکه دارای طراحی حساس و دقیق می باشد باید توسط طراح حرفه ای اماده چاپ گردد. مجتمع چاپ روتا با تیم طراحی خود می تواند فولدرهای شما را به صورت حرفه ای طراحی و آماده چاپ نمایید.

انواع سایز و قالبهای فولدر :

فولدر در ابعاد مختلف و قالب‌های خاص می تواند تولید و چاپ گردد. لازم بذکر است که ابعاد فولدر ارتباط مستقیم با محتویاتی و اوراقی که داخل آن می خواهد قرار بگیرد دارد.
در ادامه ابعاد بعضی از فولدرها گفته می شود :

  1. ابعاد A4 =21*29.7
  2. ابعاد A5=14.8*21
  3. ابعاد B4=24*34
  4. ابعاد B5=17*24

ابعاد ذکر شده در بالا ابعاد عمومی و متداول فولدر می باشد. ولی ابعاد فولدر می تواند به صورت کاملا اختصاصی و خاص طراحی و چاپ گردد مثل ابعاد خشتی و ابعاد پالتویی .

از مدل ها و الگوهای زیر برای طراحی صحیح و چیدمان پروژه طراحی فولدر خود در هر برنامه طراحی گرافیکی می توایند استفاده کنید. طرحهای زیر شامل قالبهای برش و فضای قرار گیری برگهای داخلی و کارت ویزیت و یا سی دی می باشد. در صورت نیاز به کمک می توانید با همکاران و طراحان ما تماس حاصل فرمایید.

دانلود خط قالب
دانلود خط قالب
دانلود خط قالب
دانلود خط قالب
دانلود خط قالب
دانلود خط قالب

انوع چاپ فولدر:

فولدر در دو حالت یک رو ( داخل سفید ) و چاپ دورو قابل چاپ می باشد. جهت زیبایی و حرفه ای کردن کار می توان در چاپ آن از رنگهای پنتوم، طلایی و نقره ای استفاده کرد. در طراحی فولدر باید مراقب خط تا‌ها و برش کار باشیم تا طرح ما در برش و تاهای کار قرار نگیرد.

انواع روکش و خدمات پس از چاپ:

برای زیبا سازی فولدر چاپ شده می توان از انواع روکش و خدمات پس از چاپ استفاده کرد. برای خدمات پس از چاپ به صورت یک رو و به صورت دورو می توان استفاده کرد. در زیر خدماتی که پس از چاپ می توان برروی فولدر اجرا کرد ذکر می شود:

https://telegram.me/Rotaprinting