چاپ تقویم رومیزی

  • چاپ از تک رنگ تا پنج رنگ

  • انواع پایه سخت و مقوایی

  • ابعاد دلخواه

  • انواع مقوا و کاغذ

  • خدمات پس از چاپ متنوع

چاپ تقویم رومیزی

چاپ تقویم رومیزی باعث می شود که نام شرکت‌تان، یک سال تمام در مقابل چشم مخاطب قرار گیرد. تقویم با طراحی خاص، یکی از بهترین موارد تبلیغاتی است که می توانید به مشتری هایتان ارائه دهید. چرا؟ به دلیل اینکه تقویم، 24 ساعت روز و در تمام طول سال، نام و پیام شرکت تان را در معرض چشم مشتری قرار می دهد. و البته بسیار برایشان مفید بوده و شبیه دیگر موارد تبلیغاتی نیست.

رایج و کاربردی

تقویم رومیزی برای تبلیغات یکی از بهترین موارد است. همه از تقویم استفاده می کنند. همچنین معمولا در معرض دید همه در یک مکان قرار گرفته و  روزانه چند بار به آن مراجعه می شود. و به این معنی است که چندین بار در روز دیده می شود و در نتیجه با مبلغی کم، تاثیر زیادی بر افراد می گذارید.

تقویم رومیزی شخصی سازی شده و یا تقویم با طراحی کاملا خاص

چاپ تقویم رومیزی شخصی سازی شده برای تبلیغات بسیار رایج است. در این نوع تقویم، از تصاویر مناسب و طراحی حرفه ای با وجود اسم، لوگو ، اطلاعات تماس و غیره استفاده می شود. از آنجایی که استفاده  از طراحی صنعتی برای این نوع از تقویم ها استفاده می شود، برای تعداد کمتر ، گزینه ی مقرون به صرفه تر است.

برخی سازمان ها، ترجیح می دهند که از تقویم هایی با طراحی مختص به خود استفاده کنند. این تقویم ها با طرح و تصاویری درست می شوند که خود شرکت ارائه می دهد. تصاویر معمولا مربوط به محصولات و تجهیزات شرکت یا کارمندان در حال کار و یا فعالیت های مشتریان است. مزیت این نوع تقویم این است که هویت خاص شرکت را به مخاطب القا کرده و ارزش های ویژه ی خود را به آنها می شناساند.

اولین تقویم رومیزی ماندگار می شود

اصولا، اولین تقویمی که بر روی دیوار یا میز قرار میگیرد ماندگار می شود. پس اگر می خواهید تقویم شرکت خود را توزیع کنید، باید قبل از هر شرکت دیگری آن را به دست مشتری ها برسانید. بنابراین باید روند ساخت تقویم را هر چه زودتر شروع کنید.

همچنین، از همان ابتدا با مرکز چاپ در ارتباط باشید تا تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنند. اگر میخواهید طراحی خاصی را برای تقویم خود داشته باشید، باید تصویر و طراحی آن را مشخص کنید. برای داشتن یک تقویم عالی، باید از قبل برنامه ریزی کنید اما نتیجه اش معرکه و ماندگار خواهد بود.

چاپ تقویم رومیزی :

تقویم رومیزی به عنوان یکی از بهترین نوع تبلیغات رومیزی و در معرض نمایش در شرکتها و موسسات مختلف ، از طرفدارن زیادی برخوردار است . تقویم رومیزی در مدلها ، سبکها و ابعاد مختلف چاپ و تولید می شود که مجتمع چاپ روتا اماده است با به روزترین امکانات چاپ و صحافی انواع تقویم رومیزی را با بالاترین سرعت به شما مشتری محترم تحویل نمایید.

در چاپ و تولید تقویم رومیزی پارامترهای مختلفی قابل بررسی می باشد که در ادامه به انواع آن می پردازیم.

انواع چاپ ، کاغذ و خدمات پس از چاپ جهت برگه های تقویم :

جهت چاپ می توان از چاپ چهاررنگ یا جهت ویژه کردن کار از چاپ 5 رنگ استفاده کرد. در تقویم رومیزی از انواع کاغذ گلاسه از کاغذ نازک 135 گرم تا مقوای 300 گرم قابل استفاده می باشد. بنا به خدمات پس از چاپ و انواع روکش ، کاغذ و مقوا قابل تغییر می باشد .

بعد از مرحله چاپ نوبت به خدمات پس از چاپ می رسد که بنا به سفارش می توان از خدمات یووی ، سلفون مات یا براق ، سلفون مات همراه با یووی موضعی استفاده کرد.

انواع پایه تقویم :

یکی از مهترین آیتم ها در تقویم رومیزی پایه آن می باشد. پایه می تواند به صورت پایه سازی با مقوای کرجی ( پایه سخت ) یا مقوایی باشد . پایه مقوایی معمولا برای کارهای ارزان قیمت مورد استفاده قرار می گیرد و از نظر استحکام دوام خوبی نداشته و به مرور زمان در اثر سنگینی ورقهای تقویم به داخل خم می شود.

یکی از مدلهای دیگر تولید پایه تقویم تولید آن با ورق ام دی اف 3 میل می باشد که با لیزر برش شده و حالتها و قالبهای خاص و زیبایی به آن می توان داد. مجموعه چاپ روتا طی چند سال اخیر تولید تقویم رومیزی با پایه چوبی را در برنامه کاری خود دارد که بنا به سفارش شرکتها و مشتریان قابل تولید می باشد.

چاپ تقویم رومیزی 1400 :

سال 1400 سال تغییر قرن بوده و ما وارد قرن جدید تاریخ شمسی می شویم. به این مناسبت مجتمع چاپ روتا پرینت با برترین طراحی ها و مدلهای تقویم رومیزی اماده است تا شما با معرض نمایش ترین نوع تبلیغ اداری سال 1400 را شروع نمایید.

تولید انواع تقویم رومیزی به صورت اختصاصی و تولید عمومی

جهت دریافت تعرفه قیمت با ما تماس حاصل فرمایید .

02133971721
02133976679