چاپ تقویم رومیزی

  • چاپ از تک رنگ تا پنج رنگ

  • انواع پایه سخت و مقوایی

  • ابعاد دلخواه

  • انواع مقوا و کاغذ

  • خدمات پس از چاپ متنوع

چاپ تقویم رومیزی

چاپ تقویم رومیزی باعث می‌شود که نام شرکت‌تان، یک سال تمام در مقابل چشم مخاطب قرار گیرد. تقویم با طراحی خاص، یکی از بهترین موارد تبلیغاتی است که می توانید به مشتری‌هایتان ارائه دهید. چرا؟ به دلیل اینکه تقویم، 24 ساعت روز و در تمام طول سال، نام و پیام شرکت‌تان را در معرض چشم مشتری قرار می‌دهد. و البته بسیار برایشان مفید بوده و شبیه دیگر موارد تبلیغاتی نیست.

رایج و کاربردی

تقویم رومیزی برای تبلیغات یکی از بهترین موارد است. همه از تقویم استفاده می‌کنند. همچنین معمولا در معرض دید همه در یک مکان قرار گرفته و  روزانه چند بار به آن مراجعه می‌شود. و به این معنی است که چندین بار در روز دیده می‌شود و در نتیجه با مبلغی کم، تاثیر زیادی بر افراد می‌گذارید.

تقویم رومیزی شخصی سازی شده و یا تقویم با طراحی کاملا خاص

چاپ تقویم رومیزی شخصی سازی شده برای تبلیغات بسیار رایج است. در این نوع تقویم، از تصاویر مناسب و طراحی حرفه‌ای با وجود اسم، لوگو، اطلاعات تماس و غیره استفاده می‌شود. از آنجایی که استفاده از طراحی صنعتی برای این نوع از تقویم‌ها استفاده می‌شود، برای تعداد کمتر، گزینه‌ی مقرون به صرفه‌تر است.

برخی سازمان‌ها، ترجیح می‌دهند که از تقویم‌هایی با طراحی مختص به خود استفاده کنند. این تقویم‌ها با طرح و تصاویری درست می‌شوند که خود شرکت ارائه می‌دهد. تصاویر معمولا مربوط به محصولات و تجهیزات شرکت یا کارمندان در حال کار و یا فعالیت‌های مشتریان است. مزیت این نوع تقویم این است که هویت خاص شرکت را به مخاطب القا کرده و ارزش‌های ویژه‌ی خود را به آنها می‌شناساند.

اولین تقویم رومیزی ماندگار می شود

اصولا، اولین تقویمی که بر روی دیوار یا میز قرار میگیرد ماندگار می‌شود. پس اگر می‌خواهید تقویم شرکت خود را توزیع کنید، باید قبل از هر شرکت دیگری آن را به دست مشتری‌ها برسانید. بنابراین باید روند ساخت تقویم را هر چه زودتر شروع کنید.

همچنین، از همان ابتدا با مرکز چاپ در ارتباط باشید تا تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنند. اگر میخواهید طراحی خاصی را برای تقویم خود داشته باشید، باید تصویر و طراحی آن را مشخص کنید. برای داشتن یک تقویم عالی، باید از قبل برنامه ریزی کنید اما نتیجه اش معرکه و ماندگار خواهد بود.

وقتی مشتریان میز خود را شلوغ می‌کنند، تقویم‌های رومیزی یکی از معدود مواردی هستند که پشت میز باقی می‌مانند. چرا؟ زیرا تقویم‌های رومیزی تبلیغاتی به آن‌ها کمک می‌کنند تا سازماندهی شده و طبق برنامه بمانند. چه تقویم‌های رومیزی سفارشی برای مشتریان یا کارمندان خود دریافت کنید چه نکنید، مطمئناً این امر، جریان کار را بهبود می‌بخشد و حتی حس آرامش و نظم را حفظ می‌کند. این برای آن‌ها خوب است، و البته؛ دیده شدن نام تجاری شرکت شما به طور روزانه، برای شما خوب است.

کدام نوع از تقویم رومیزی سفارشی برای شما مناسب است؟

انواع مختلفی از تقویم‌های رومیزی شخصی‌سازی شده وجود دارد که متناسب با انواع نیازهای تجاری هستند. برخی از کسب و کارها دوست دارند یک تقویم رومیزی مسطح داشته باشند که بتوانند از آن برای یادداشت‌برداری یا یادداشت قرار ملاقات‌ها استفاده کنند. سایر افراد، به سادگی به یک تقویم رومیزی مثلثی نیاز دارند تا بتوانند به سرعت به تاریخ مراجعه کنند. بیایید انواع تقویم‌های رومیزی سفارشی را که می‌توانید برای تبلیغ کسب ‌و کار خود استفاده کنید، معرفی کنیم:

تقویم رومیزی چادری

تقویم رومیزی چادری

تقویم‌های چادری برای میزهای خانگی و اداری عالی هستند. این تقویم‌های رومیزی تبلیغاتی، فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند و راهی آسان برای ارجاع سریع به ماه پیش رو فراهم می‌کنند. از آنجایی که تقویم‌های چادری (مثلثی) برپا می‌مانند، برخی از آن‌ها نمایش‌های منظره‌ای نیز دارند.

تقویم رومیزی زیردستی

تقویم رومیزی زیردستی

اگر به تقویم‌های رومیزی شخصی‌سازی شده نیاز دارید که بتوانید یادداشت ‌برداری کنید، با تقویم زیردستی همراه شوید. این نوع تقویم‌ها، از متوسط تا بزرگ دارند و برای یادداشت‌ برداری راحت روی میز، صاف و پهن می‌شوند. شما اغلب این تقویم‌های رومیزی سفارشی را در میزهای جلو یا محل‌های پذیرش می‌بینید که آن‌ها را به تبلیغی ایده آل برای دفاتر تبدیل می‌کنند.

برنامه‌ریز میزی مارپیچی

برنامه‌ریز میزی مارپیچی

اگر تقویم رومیزی سفارشی لازم دارید که بتواند در هر مکانی استفاده شود، از برنامه‌ریز مارپیچی استفاده کنید. این‌ها دارایی‌های بزرگی برای کارمندان و مشتریان هستند؛ زیرا می‌توانند از روی میز به جلسات منتقل شوند تا به گیرندگان در سازماندهی کمک کنند. علاوه بر این، می‌توانید سطح رویی آن را سفارشی کنید، تا هر کجا که این برنامه‌ریز می‌رود، نام تجاری شما نیز همراه آن دیده شود.

تقویم رومیزی با درگاه کارت ویزیت

تقویم رومیزی با درگاه کارت ویزیت

برای زدن یک تیر با دو نشان، یک تقویم رومیزی به مشتریان بدهید که کارت تجاری شما در پنجره کنار آن نمایش داده شده باشد. این‌ها درحقیقت برای نشان دادن چاپ سفارشی و کارت تجاری شما طراحی شده‌اند. یک تقویم رومیزی و نگهدارنده کارت تجاری روی میز کار خود داشته باشید تا بتوانید به راحتی کارت خود را در اختیار مشتریان جدید قرار دهید.

برای دیوار به چیزی احتیاج دارید؟

اگر به‌دنبال تقویم‌های سنتی هستید، طیف گسترده‌ای از موضوعات مرتبط با تقویم‌های سفارشی دیواری ما را بررسی کنید. آن‌ها ترکیبی عالی از طراحی داخلی، دستیار برنامه ریزی و تبلیغات برای کسب و کار شما هستند.

چاپ تقویم رومیزی :

تقویم رومیزی به عنوان یکی از بهترین نوع تبلیغات رومیزی و در معرض نمایش در شرکت‌ها و موسسات مختلف، از طرفدارن زیادی برخوردار است. تقویم رومیزی در مدل‌ها، سبک‌ها و ابعاد مختلف چاپ و تولید می‌شود که مجتمع چاپ روتا آماده است با به‌روزترین امکانات چاپ و صحافی انواع تقویم رومیزی را با بالاترین سرعت به شما مشتری محترم تحویل نمایید.

در چاپ و تولید تقویم رومیزی پارامترهای مختلفی قابل بررسی می‌باشد که در ادامه به انواع آن می‌پردازیم.

انواع چاپ، کاغذ و خدمات پس از چاپ جهت برگه های تقویم :

برای تقویم رومیزی میتوان از چاپ چهاررنگ یا جهت ویژه کردن کار از چاپ 5 رنگ استفاده کرد. در تقویم رومیزی از انواع کاغذ گلاسه از کاغذ نازک 135 گرم تا مقوای 300 گرم قابل استفاده می‌باشد. بنا به خدمات پس از چاپ و انواع روکش، کاغذ و مقوا قابل تغییر می‌باشد.

بعد از مرحله چاپ نوبت به خدمات پس از چاپ می‌رسد که بنا به سفارش می‌توان از خدمات یووی، سلفون مات یا براق، سلفون مات همراه با یووی موضعی استفاده کرد.

انواع پایه تقویم :

یکی از مهم‌ترین آیتم‌ها در تقویم رومیزی پایه آن می‌باشد. پایه می‌تواند به صورت پایه سازی با مقوای کرجی (پایه سخت) یا مقوایی باشد. پایه مقوایی معمولا برای کارهای ارزان قیمت مورد استفاده قرار می‌گیرد و از نظر استحکام دوام خوبی نداشته و به مرور زمان در اثر سنگینی ورق‌های تقویم به داخل خم می‌شود.

یکی از مدل‌های دیگر تولید پایه تقویم تولید آن با ورق ام دی اف 3 میل می‌باشد که با لیزر برش شده و حالت‌ها و قالب‌های خاص و زیبایی به آن می‌توان داد. مجموعه چاپ روتا طی چند سال اخیر تولید تقویم رومیزی با پایه چوبی را در برنامه کاری خود دارد که بنا به سفارش شرکت‌ها و مشتریان قابل تولید می‌باشد.

چاپ تقویم رومیزی 1401 :

سال 1401 سال تغییر قرن بوده و ما وارد قرن جدید تاریخ شمسی می‌شویم. به این مناسبت مجتمع چاپ روتا پرینت با برترین طراحی‌ها و مدل‌های تقویم رومیزی آماده است تا شما با معرض نمایش‌ترین نوع تبلیغ اداری سال 1401 را شروع نمایید.

تولید انواع تقویم رومیزی به صورت اختصاصی و تولید عمومی

جهت دریافت تعرفه قیمت با ما تماس حاصل فرمایید.

02133971721
02133976679