رفتن به بالا
تلفن : 33971721-33976679- 36619770- 33975642- 021

چاپ انواع لیبل در زیر مطالبی مطرح می شود که شما در چاپ و تولید لیبل محصول خود باید با آن آشنا باشید :

برچسب های روی کالا یا محصولات  یکی از محصولات متنوع چاپ شده در سیستم افست هستند. آنها می توانند تقریبا هر اندازه، شکل یا رنگی باشند  و می توانند با استفاده از مواد مختلف، چسب و پوشش ها چاپ شوند.

گاهی اوقات به عنوان برچسب ها، لیبل ها  یا کاغذ چسبدار به آنها گفته می شود . برچسب ها عمدتا برای ارتباط اطلاعات مهم استفاده می شوند. برچسب های چاپ شده جهت شناسایی، توزیع، ارائه راهنمایی محصول ، هشدار دادن، نمایش پیام تبلیغاتی روی محصول تولید شده مورد استفاده قرار می گیرد .

هنگامی که شما سفارش چاپ  برچسب اختصاصی دارید، چاپخانه باید تمامی اطلاعات مربوط به کالا و محصول شما را از شما دریافت و پس از طراحی و آماده کردن طرح بهترین نوع کاغذ و محصول که با سطح محصول تولیدی شما بهترین چسبندگی را دارد به شما معرفی کند .

چه نوع برچسبی استفاده شود ؟

هنگامی که یک مشتری درخواست چاپ برچسب می دهد ، اولین سوال ما این است که چه نوع برچسبی استفاده شود . بهترین برچسب برای محصول مورد نظر کدام است . کاغذی ، صدفی ، PVC و یا موارد دیگر

کدام برچسب :

کاغذی ( اقتصادی ترین )
پلاستیک – وینیل، پلیستر، میلا، و غیره
فویل فلزی و یا خورده شونده 

روش چسبندگی :

 . دائمی
 . قابل جابجایی / قابل انتقال
 . خورد شونده

پوشش های محافظتی :

 . پوشش UV
 . سلفون مات یا براق 
 . ورنی ماشین 

خدمات امنیتی یا زیبایی محصول :

 . خدمات طلاکوب و یا نقره کوب

 . برجسته سازی با یووی 

 . یووی موضعی 

و در نهایت با استفاده از خط تیغ و قالب می توان لیبل ها را به هر اندازه و هر ابعاد به صورت نیم تیغ آماده کرد و در خط تولید استفاده کرد

 

 

 

تماس جهت استعلام قیمت